Talentide päev toimub 30. aprillil

Randvere kool otsib seoses oma sünnipäevaga oma õpilaste hulgast talente, kes tahavad näidata, mida nad suudavad ja oskavad just sellel tegevusalal, mis neile kõige rohkem meeldib ja milles nad on kõige osavamad ja vilunumad!

Talentide päev toimub neljapäeval, 30. aprillil, viimane aeg ennast kirja panna on esmaspäeval, 27. aprillil oma klassijuhataja juures.

Talentide päeva eesmärk:

• Innustada lapsi ennast proovile panema ja oma loovust arendama.
  • Anda lastele võimalus ise otsustad, mida ja kuidas nad tahavad teha.
  • Pakkuda lastele täiendavaid võimalusi esinemiseks ja eneseväljenduseks või oma osavuse näitamiseks ja võistlemiseks.
  • Kaasata vanemad ja teised pereliikmed laste juhendamisel.
  • Leida huvitavaid esinemisnumbreid emadepäeva kontserdiks ja õppeaasta lõpuaktusteks ning mõtteid teistmoodi koolipäevadeks juunis.

Võimalikud kategooriad ja mõned abistavad märksõnad. (Valikute tegemisel võiks kindlasti pidada nõu oma õpetaja või mõne teise õpetajaga).

1. TANTS, VÕIMLEMINE, RULLUISUTAMINE…
a. soolo/rühmas
b. erinevad stiilid
c. kostüümid

2. PILLIMÄNG
a. Soolo/duett/trio jne
b. Erinevad pillid

3. NÄITLEMINE
a. Mono/dialoog
b. Lugu/anekdoot/pantomiim jne
c. Kostüümid

4. KUNST
b. Joonistused/maalid/käsitöö/meisterdused jne
c. Näitus
d. Näituse esitlus autori (autorite) poolt

5. TEADUS JA TEHNIKA
b. Ettekanne/roboti esitlus/peast arvutamine jne

6. SPORT (küsida nõu õpetaja Viivikalt ja õpetaja Märdilt)
b. Osavus/kiirus/täpsus jne

Kindlasti on veel võimalusi!

NB! Tegemist on eelkõige osavõtuga, mitte võistlemisega (va sport, peast arvutamine ja muu tegevus, mis eeldab võistlemist).

Tule osalema!