22.03.17

Teeme teatrit

Randvere koolis käivitus projekt “Teeme teatrit!”. See kujutab ennast draamaõpetuse meetodite rakendamist igapäevases õppetöös, kus draamaõpe on üheaegselt nii vahend isiksuse kasvamiseks ja arenemiseks, kuid selle kaudu õpetatakse ka erinevate tehnikaid, millega mõjutada ümbritsevat: rollimängud, arendavad harjutused, etüüdi lavastamine ja teised draamaõpetuse tegevused, mis on suunatud õpioskuste omandamiseks ja arendamiseks. Tegevusi viivad läbi suurte klasside õpilased väikestes klassides. Projekti kulminatsioon on väikeste ja suurte klasside ühislavastu. Projekt lõpeb mais õppekäiguga Nukuteatrisse, kus toimuvad põnevad töötoad. Kaasa löövad 3. klassid, kõik väikesed klassid ja kooli foorumteater. Projekti veab õpetaja Michelle-Natali.

Sel nädalal valmistasid foorumteatri liikmed Emil, Katarina, Oliver, Liisa, Maarja ja Elizabeth​ koos oma juhendaja Kadiga etenduse “Pipi Pikksukk uue kuues”, millega nad esinesid vanematele väikestele klassidele. Publikule oli  antud võimalus mõelda läbi variandid, kuidas elus käituda, kui satud olukorda, kus sind survestatakse suitsetama.

Teemeteatritl21 Teemeteatritl11  Teemeteatritl31Teemeteatritl41 Teemeteatritl12 Teemeteatritl22