Teistmoodi koolipäev

Reede, 20. veebruaril on Randvere koolis viimane koolipäev enne vaheaega. Seoses õppeviiendiku lõpu ja läheneva Eesti Vabariigi 97. aastapäevaga on koolis teistmoodi koolipäev.

1. klassid panevad üles oma kunstitööde näituse, 2. klassid etlevad, 3. klassid valmistavad Eesti mängu, 4.-5. klassid teevad Eestile reklaami ja väikesed klassid valmistavad kõigile maitsmiseks eestipäraseid maiusi.

Teistmoodi koolipäev toob päevakavasse ka mõningaid muudatusi:

• 1. ja 2. klasside aktus toimub 3. tunni ajal. Seejärel lapsed söövad ja nende koolipäev lõpeb orienteeruvalt kell 11.45
  • 3.-5. klasside aktus toimub 4. tunni ajal. Seejärel lapsed söövad ja nende koolipäev lõpeb orienteeruvalt 12.45.
  • Väikeste klasside aktus toimub 4. tunni ajal ja seejärel jätkub laste koolipäev tavapäraselt.

NB! Need õpilased, kes söövad pikapäevatoitu, saavad selle seekord koos lõunatoiduga kätte.