21.10.16

Tervislik värske salat ruulib!

Pärast vägevat rahvastepalliturniiri viiendiku viimasel päeval sai iga koolipere liige ennast kostitada värske tervisliku salatiga. Kooli tervisenõukogu alagatas kaks nädalat tagasi salatikampaania, mis tipnes 21. oktoobril salatifestivaliga. Iga klass valmistas oma väljamõeldud või otsitud retsepti järgi koolis põneva salati. Esimesed klassid tegid salati juba eelmisel õhtul koos vanematega valmis. Menüüs oli nii magusaid kui magedaid, nii hapusid kui teravaid salateid. Lõunalauas said kõik endale prae kõrvale võtta nii palju salatit kui taldrikule ja kõhtu mahtus. Tervisenõukogu korjas valmistatud salatite retseptid kokku ja annab need üle ka kooli toitlustajale. Loodame, et nii mõnigi salat jõuab mõnikord ka teiste koolide lõunalauda.

salat21 salat31 salat41 salat61 salat71 salat81 salat91 salat101 salat51salat10img_0078