08.06.16

Viimsi tantsupäev

Esmaspäeval, 6. juunil toimus Viimsi staadionil ülevallaline tantsupäev, millel osalesid valla kõik tantsurühmad, nende hulgas  üle 70 tantsija Randvere koolist  Anli Soosaare juhendamisel. Tantsuetendus “Sa tule nüüd…” oli üks valla esmamainimise 775. aastapäevale pühendatud sündmustest. Etenduse sidus tervikuks meretemaatika ning Viimsi valla ajaloolistel ja geograafilistel faktidel tuginev fantaasialugu, mida jutustasid Viimsi Keskkooli õpilasedTantsupidu21Tantsupidu31Tantsupidu41. Loo autoriteks olid Maido Saar ja Külli Talmar.