02.03.17

Võidukas Playboxi kuuik

Täna, 2. märtsil osalesid Randvere kooli 4.A klassi õpilased Dorel Lisett, Berit, Eliisbeth, Helena Anette, Chris-Robin ja Sten Kaspar Harju maakonna algklasside playboxide võstlusel. Lapsed näitasid  üles suurt ettevõtlikkust ja iseseisvust oma kava valimisel, proovide korraldamisel, kostüümide kavandamisel ja õmblemisel. Alles pärast seda, kui žürii neid kooli playboxide päeval välja valis, andsid õpetaja Anli ja Kaire veidi nõu, kuidas laval veel rohkem mõjule pääseda. Eliisbethi ema aitas kaasa kostüümide õmblemisel. Laste suurt pühendumist krooniti täna Kosel Kultuurikeskuses 1. kohaga 17 kava hulgas. Palju õnne!

Kose11 Kose21 Kose31 Kose41