Kontaktid

Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4
Randvere küla 74016 Viimsi vald Harju maakond
Registrikood: 75038807
E-mail: randverekool@randverekool.edu.ee
Töötaja e-mail: eesnimi.perekonnanimi@randverekool.edu.ee
Direktor Leelo Tiisvelt: 6028970
Õppejuht Siiri Alamaa: 6028980
Sotsiaalpedagoog Mari-Liis Mugra: 6028985
Koolipsühholoog ja tavaklasside HEVko Liina Lüütsep: 6028972
Eripedagoog ja eriklasside HEVko Aet Urbas: aet.urbas ät randverekool.edu.ee
Kommunikatsiooni- ja huvijuht Hanna Kangro: 56509310
Asjaajaja Kaire Rikolas: 53330853
Andmekaitsespetsialisti ülesannete täitja Kaidi Klaas: kaidi.klaas ät randverekool.edu.ee
Raamatukoguhoidja Tuuli Klaas: 6028974
Kooli õde Anna Torim: 6028973, anna.torim ät randverekool.edu.ee
Kooli söökla: 58870193
Turvaruum: 6028979
Järelvalvet teostab HTM Harjumaa piirkonna ekspert Piret Hiisjärv: Piret.Hiisjarv ät hm.ee

_MG_0280

 

Meeskond ja tugiüksused

Aet Urbas

klassiõpetaja 1.R/RE, 6.RE, eriklasside HEVko

Ahto Saluste

abiõpetaja 3./7.TH, LÕ, pikapäevarühma õpetaja
ruum F209

Alari Allika

loodusõpetuse, inimeseõpetuse ja ühiskonnaõpetuse õpetaja 4.-9. klass, Taibu ja kokandusringi juhendaja

Aleks Aasma

kehalise kasvatuse õpetaja 4.-6. klassid, korvpallitreener
ruum A107

Anli Soosaar

rahvatantsuringi juhendaja, lapsehoolduspuhkusel
ruum E206

Anna Torim

kooliõde
ruum E106

Anna-Liisa Mäeots

klassiõpetaja 1./3./6./7.T, mentor
ruum F206

Ants Kurist

abiõpetaja, klassijuhataja 6.-9.H

Anu Tooma

klassiõpetaja 6.TH

Birgitta Kaselt

klassiõpetaja 4.B

Elen Janson

abiõpetaja 4.-6.S/SR/E, käsitöö ja kodunduse õpetaja 5.-9.H

Esti Hantson

klassiõpetaja 3.-4.H
ruum F205

Eteri Parts

eriklasside ja 4.B muusikaõpetaja, mudilaskoor
ruum C107

Eve Kirmjõe

klassiõpetaja 2.A, matemaatika 6.SR, maleringi juhendaja

Galina Belts

abiõpetaja 3./5.S, pikapäevarühma õpetaja
ruum E212

Hanna Kangro

kommunikatsiooni- ja huvijuht
56509310

Jaana Raimets

abiõpetaja 1. klassid, pikapäevarühma õpetaja, E2 õpetaja, vene keele huviringi juhendaja
ruum B106

Jane Aljas

klassiõpetaja, lapsehoolduspuhkusel
Ruum E202

Kadi Saa

logopeed, lapsehoolduspuhkusel

Kadri Kastehein

personalitöötaja

Kai Tanni

kehalise kasvatuse õpetaja 3.-5. klass; akrobaatika ja tantsulise liikumise ringi juhendaja

Kaia Vetevool

klassiõpetaja 3.A, tugiõppeõpetaja
ruum B105

Kaidi Klaas

haridustehnoloog, klassiõpetaja 3.B, inglise keel 3.C
ruum D202

Kaire Rikolas

asjaajaja, abiõpetaja
Tel 53330853

Karoli Helia Kolk

klassiõpetaja 3.-5.S, pikapäevarühma õpetaja
ruum A207

Kärt Hallikas

abiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja, tugiisik

Katre Vendel

käsitöö ja kodunduse õpetaja, aineõpetaja 6.R

Katrin Tammsalu

õpiabiõpetaja

Keit Reintam

inglise keel 2.A/E, 5.-6. klass
ruum F204

Kerlin Takk

tavaklasside muusikaõpetaja (v.a 4.B), mudilaskoor

Kirsti Haug

klassiõpetaja 1.A

Klaire Sinisalu

klassiõpetaja 5.A, õpiabiõpetaja
ruum A205

Kristi Kurist

klassiõpetaja 1.B, käsitöö ja kodunduse õpetaja 4.A
ruum B205

Kristi Laving

inglise keel 4.A/S, klassiõpetaja 5.B

Kristiina Vigla

vene keel 5.S, 6.SR, 6.RE, klassiõpetaja 4.LH

Kristin Tiiman

abiõpetaja 6. klass, tugiisik

Kristina Markii

klassiõpetaja 3./7. TH/ LÕ, keraamikaringi juhendaja

Lars-Erik Tiitre

abiõpetaja ja tugiisik 3.C
ruum D202

Leelo Tiisvelt

direktor
Tel 6028970
ruum E205

Liina Lüütsep

psühholoog, tavaklasside HEVko
Tel 6028972
ruum B205

Ljubov Erik

klassiõpetaja 4.C, inglise keele ja vene keele õpetaja 5.-6. klass, mentor

Malle Rätsep

abiõpetaja 1./3./6./7.T, järelvastamise õpetaja
ruum C207

Mare Müürsepp

klassiõpetaja 6.A, ajalugu 6.B, vene keel 5.A, filmiringi juhendaja

Margit Šein

klassiõpetaja 4.-6.S/SR/E

Mari Kauber

haridustehnoloog, matemaatika 5.C, inglise keel 4.-6. klass

Mari Täht

lapsehoolduspuhkusel
ruum E202

Mari-Liis Mugra

sotsiaalpedagoog
Tel 6028985

Marion Rannu

kehalise kasvatuse õpetaja 1., 2., 4.A, 6. klassid, akrobaatika ja tantsulise liikumise ringi juhendaja

Merili Johanson

psühholoog
ruum B206

Merilin Kõre

klassiõpetaja 4.A, haridustehnoloog, mentor

Merle Västra

näiteringi juhendaja, lapsehoolduspuhkusel

Michelle-Natali Omeljantšuk

draamaõpetuse õpetaja, klassijuhataja 6.R, vene keele õpetaja 5.B

Mihkel Allikmäe

kehalise kasvatuse õpetaja, klassiõpetaja 2.E
ruum C205

Mirjam Mätlik

4.-6. klasside inglise keel, klassiõpetaja 6.B, mentor

Pille Kuuskmäe

abiõpetaja 2./4./6.TU

Pille-Riin Pukspuu

abiõpetaja 5.H, aineõpetaja 5.H
ruum F104

Priit Palomets

tehnoloogiaõpetuse õpetaja, fotograafiaringi juhendaja

Raili Tüür

klassiõpetaja 2./4./6. TU
ruum A106

Reilika Arrosaar

klassiõpetaja 2.B, informaatika ja kunst 6.-9.H

Roosika Kann

klassijuhataja 5.C, inglise keele õpetaja, abiõpetaja, näiteringi juhendaja
ruum C206

Ruth Rappold

saksa keel 5-6. klass

Siim Jürimäe

abiõpetaja 4. klassid, IT-tugi, portreekunsti huviringi juhendaja
ruum D202

Siiri Alamaa

õppejuht, E2 õpetaja
Tel 6028980
ruum C206

Tiina Lehismäe

inglise keel 4.-9. klass

Tiiu Rikolas

klassiõpetaja 5.H, tööõppe õpetaja
ruum B106

Triin Hallik

klassiõpetaja 3.C; matemaatikaõpetaja 6.B, matemaatika huviringi juhendaja
ruum F207

Virve Maasik

eesti keele, kirjanduse, ajaloo õpetaja 5.C, 6.-9. H; õpiabiõpetaja

Randvere Kool Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4, Randvere küla 74016 Viimsi vald Harju maakond. Registrikood 75038807, E-Post randverekool@randverekool.edu.ee