Kontaktid

Kooli aadress:
Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4
Randvere küla 74016 Viimsi vald Harju maakond

Registrikood: 75038807

E-mail: randverekool@randverekool.edu.ee

Töötaja e-mail: eesnimi.perekonnanimi@randverekool.edu.ee

Direktor Leelo Tiisvelt: 6028970

Õppejuht Siiri Alamaa: 6028980

Sotsiaalpedagoog Mari-Liis Mugra: 6028985

Koolipsühholoog Liina Lüütsep: 6028972

Kommunikatsiooni- ja huvijuht Hanna Kangro: 56509310

Asjaajaja Kaire Rikolas: 53330853

Raamatukoguhoidja Tuuli Klaas: 6028974

Kooliõde Anna Torim: 6028973, A.Torim@fertilitas.ee

Kooli söökla: Nele Nimmerfeldt 58870193

Turvaruum: 6028979

Järelvalvet teostab alates 01.09.2017 HTM Harjumaa piirkonna ekspert Piret Hiisjärv – Piret.Hiisjarv@hm.ee

_MG_0280

 

Meeskond ja tugiüksused

ruum C 208

Aet Urbas

klassiõpetaja 5.RE, HEVko (väikesed klassid)
ruum E104

Ahto Saluste

abiõpetaja 6.TH, 9.T, 11.T, pikapäevarühma õpetaja
ruum F209

Alari Allika

loodusõpetuse, inimeseõpetuse ja ühiskonnaõpetuse õpetaja

Aleks Aasma

kehalise kasvatuse õpetaja 4.-6. klassid
ruum A107

Anli Soosaar

lapsehoolduspuhkusel, rahvatantsuringi juhendaja
ruum E206

Anna Torim

kooli õde
ruum E106

Anna-Liisa Mäeots

klassiõpetaja 2.T, 5.-6.T
ruum B207

Annika Tammik

matemaatika 5.B, 6.A, klassiõpetaja 6.C
ruum F206

Ants Kurist

abiõpetaja, klassijuhataja 6.-9.H

Anu Tooma

klassiõpetaja 5.LU/5.TH

Elen Janson

abiõpetaja 3.-5.S/SR, käsitöö ja kodunduse õpetaja 5.-9.H
ruum A206

Esti Hantson

klassiõpetaja 3. C, pikapäevarühma õpetaja
ruum F205

Eteri Parts

muusikaõpetaja (väikesed klassid ja suured 3. B, 3.C klassid), mudilaskoor
ruum C107

Eve Kirmjõe

klassiõpetaja 1.A, matemaatika 6.-9.H

Galina Belts

abiõpetaja 2./4.S, pikapäevarühma õpetaja, tugiisik
ruum E212

Hanna Kangro

kommunikatsiooni- ja huvijuht
56509310

Jaana Raimets

abiõpetaja 2. klassid, vene keele õpetaja 6.C, pikapäevarühma õpetaja
ruum B106

Jane Aljas

lapsehoolduspuhkusel
Ruum E202

Kadi Saa

lapsehoolduspuhkusel
ruum B107

Kadri Käsk

klassiõpetaja 2.A, inglise keele õpetaja 4.-5. klass
ruum E 103

Kadri Kastehein

õpiabiõpetaja

Kai Tanni

kehalise kasvatuse õpetaja 2.-4. klass; akrobaatika ja tantsulise liikumise ringi juhendaja
ruum B105

Kaidi Klaas

haridustehnoloog, klassiõpetaja 2.B, inglise keel 2.C
ruum D202

Kaire Rikolas

asjaajaja
Tel 53330853
ruum C108

Karoli Helia Kolk

klassiõpetaja 2.-4.S
ruum A207

Kärt Lille

abiõpetaja 3. klassid, pikapäevarühma õpetaja

Katre Vendel

käsitöö ja kodunduse õpetaja, klassiõpetaja 5.R
ruum E105

Katrin Tammsalu

klassiõpetaja 4.-5.H
ruum F204

Kerlin Takk

muusikaõpetaja (suured klassid, v.a 3.B, 3.C), mudilaskoor

Kirsti Haug

lapsehoolduspuhkusel

Klaire Sinisalu

klassiõpetaja 4.A, õpiabiõpetaja
ruum A205

Kristi Kurist

klassiõpetaja 3. A, käsitöö ja kodunduse õpetaja 6.A/B
ruum B205

Kristi Laving

inglise keel 3.A, 4.A, 4.C, klassiõpetaja 4.B

Kristiina Vigla

vene keel 5.B, 6.B, klassiõpetaja 2.-3.H
ruum E104

Kristina Markii

klassiõpetaja 6.TH, 9.T, 11.T
ruum D202

Leelo Tiisvelt

direktor
Tel 6028970
ruum E205

Liina Lüütsep

psühholoog, HEVko (suured klassid)
Tel 6028972
ruum B205

Ljubov Erik

inglise keele ja vene keele õpetaja 5.-6. klass, klassiõpetaja 6. A

Malle Rätsep

abiõpetaja 2.T, 5.-6.T, järelvastamise õpetaja
ruum C207

Mare Müürsepp

klassiõpetaja 5.A, ajalugu 5.B, eesti keel ja kirjandus 6.A
ruum E103, E203

Margit Šein

klassiõpetaja 3.-5.S/SR, 4.E

Mari Kauber

lapsehoolduspuhkusel

Mari Täht

lapsehoolduspuhkusel
ruum E202

Mari-Liis Mugra

sotsiaalpedagoog
Tel 6028985

Marion Rannu

kehalise kasvatuse õpetaja 1., 3.A, 5.-6. klassid

Markus Puidak

asendusteenistuja
ruum B206

Merilin Kõre

haridustehnoloog, klassiõpetaja 6.B, informaatika 6.A
ruum C106

Merle Västra

klassiõpetaja 4.C, inglise keel 3.-4. klass; näiteringi juhendaja

Michelle-Natali Omeljantšuk

draamaõpetuse õpetaja, abiõpetaja 2.-3.H

Mihkel Allikmäe

kehalise kasvatuse õpetaja, klassijuhataja 1.E
ruum C205

Mirjam Mätlik

4.-6. klasside inglise keel, klassiõpetaja 5.B
ruum A207

Nele Dudkin

klassiõpetaja 3.B

Pille Kuuskmäe

abiõpetaja 1./3./5.TU

Pille-Riin Pukspuu

abiõpetaja 4.-5.H
ruum F104

Priit Palomets

tehnoloogiaõpetuse õpetaja
ruum E102

Raili Tüür

klassiõpetaja 1./3./5. TU
ruum A106

Reilika Arrosaar

informaatika õpetaja 6.H, 8.-9. H, klassiõpetaja 1.B

Roosika Kann

abi- ja asendusõpetaja, inglise keele õpetaja, eelkooli õpetaja
ruum F209

Ruth Rappold

saksa keel 5-6. klass, inglise keel 6. klass

Siim Jürimäe

abiõpetaja 3. klassid, pikapäevarühma õpetaja
ruum E202

Siiri Alamaa

õppejuht, muusikaõpetus 3.C
Tel 6028980

Siret Sivonen

1. klasside abiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja
ruum F209

Tiina Lehismäe

inglise keel 4.-6. klass
ruum A105

Tiiu Rikolas

tööõppe õpetaja 6.T, 9.T,11.T
ruum B106

Triin Hallik

klassiõpetaja 2.C; 3.-4. ja 5.-6. klassi matemaatika huviringi juhendaja
ruum F207

Virve Maasik

eesti keele, kirjanduse ja ajaloo õpetaja 6.A, 6.-9. H

Randvere Kool Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4, Randvere küla 74016 Viimsi vald Harju maakond. Registrikood 75038807, E-Post randverekool@randverekool.edu.ee