Kontaktid

Kooli aadress:
Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4
Randvere küla 74016 Viimsi vald Harju maakond

Registrikood: 75038807

E-mail: randverekool@randverekool.edu.ee

Direktor Leelo Tiisvelt: 6028970

Õppejuht Siiri Alamaa: 6028980

Sotsiaalpedagoog Mari-Liis Mugra: 6028985

Koolipsühholoog (suured klassid) Liina Lüütsep: 6028972

Asjaajaja Kaire Rikolas: 53330853

Raamatukoguhoidja Tuuli Klaas: 6028974

Kooli õde AnnaTorim:  6028973,  A.Torim ät fertilitas .ee

Turvaruum: 6028979

HEV pikapäevarühm: 58848121

 

Järelvalvet teostab alates 01.09.2017 HTM Harjumaa piirkonna ekspert Piret Hiisjärv  Piret.Hiisjarv ät hm.ee

 

Meeskond ja tugiüksused

ruum C 208

Aet Urbas

klassiõpetaja 4.RE
ruum E104

Ahto Saluste

abiõpetaja 5.TH, 8.T, 10.T, kehalise kasvatuse õpetaja, pikapäevarühma õpetaja
ruum B108

Airika Pening

õpiabiõpetaja

Alar Aja

suurte klasside rütmika õpetaja, kehalise kasvatuse õpetaja 3.E, klassijuhataja 6.A
ruum F209

Alari Allika

loodusõpetuse, inimeseõpetuse ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
ruum A107

Anli Soosaar

lapsehoolduspuhkusel
ruum E106

Anna-Liisa Mäeots

klassiõpetaja 1.T, 4.-5.T, kehalise kasvatuse ja rütmika õpetaja
ruum E 103

Anneli Tuulik

klassiõpetaja 2.H
ruum B207

Annika Tammik

klassiõpetaja 5.C, matemaatika 4.B, 6.A
ruum F206

Ants Kurist

klassijuhataja 7.-9.H, abiõpetaja

Elen Janson

abiõpetaja 2.S, 3.-4.S/SR, käsitöö ja kodunduse õpetaja, pikapäevarühma õpetaja
ruum A206

Esti Hantson

klassiõpetaja 2. C, pikapäevarühma õpetaja
ruum F205

Eteri Parts

muusikaõpetaja (väikesed klassid ja suured 2. B, 2.C klassid)
ruum C107

Eve Kirmjõe

klassiõpetaja 3. A, matemaatika õpetaja 7.-9.H

Galina Belts

abiõpetaja 1./3.S, pikapäevarühma õpetaja

Jaana Raimets

abiõpetaja 1. klassid, pikapäevarühma õpetaja

Jan-Christofer Kurg

asendusteenistuja, abiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja
ruum B106

Jane Pugi

klassiõpetaja 1.C, käsitöö ja kodunduse õpetaja
Ruum E202

Kadi Saa

lapsehoolduspuhkusel
ruum B107

Kadri Käsk

klassiõpetaja 1.A, inglise keele õpetaja 4.-5. klass
ruum E 103

Kadri Kastehein

klassiõpetaja 2.H

Kai Tanni

kehalise kasvatuse õpetaja
ruum B105

Kaidi Klaas

klassiõpetaja 1. B, haridustehnoloog
ruum D202

Kaire Rikolas

asjaajaja
Tel 53330853

Kaja Parts

psühholoog (väikesed klassid)
ruum C108

Karoli Helia Kolk

klassiõpetaja 1./3.S, matemaatika 5.-6.S
ruum A207

Kärt Lille

abiõpetaja, kehalise kasvatuse õpetaja, pikapäevarühma õpetaja
ruum E105

Katrin Tammsalu

klassiõpetaja 3.-5.H, draamaõpetuse õpetaja
ruum F204

Kerlin Takk

muusikaõpetaja (suured klassid)

Kirsti Haug

lapsehoolduspuhkusel
ruum A205

Kristi Kurist

klassiõpetaja 2. A, käsitöö ja kodunduse õpetaja 5.B/A, pikapäevarühma õpetaja
ruum B205

Kristi Laving

lapsehoolduspuhkusel
ruum E104

Kristina Markii

klassiõpetaja 5.TH, 8.T, 10.T, draamaõpetuse õpetaja
ruum D202

Leelo Tiisvelt

direktor
Tel 6028970

Liina Lüütsep

psühholoog (suured klassid)
Tel 6028972

Liina Selgis

klassiõpetaja 3.-4.LR/R
ruum C105

Liisi Laum

klassiõpetaja 3.B, õpiabiõpetaja
ruum B205

Ljubov Erik

klassiõpetaja 5. A, inglise keele ja vene keele õpetaja 5.-6. klass

Ljudmila Reimann

vene keel 5.-6. klass

Malle Rätsep

abiõpetaja 1.T, 4.-5.T
ruum C207

Mare Müürsepp

klassiõpetaja 4.A, eesti keel 5.A, 6.A, vene keel 5. klass
ruum E103, E203

Margit Šein

klassiõpetaja 2.S, 3.-4.S/SR, 3.E

Mari Kauber

lapsehoolduspuhkusel

Mari Täht

lapsehoolduspuhkusel
ruum E202

Mari-Liis Mugra

sotsiaalpedagoog
Tel 6028985

Marion Rannu

kehalise kasvatuse õpetaja
ruum B206

Merilin Kõre

klassiõpetaja 5. B, kunstiõpetus 5.C, haridustehnoloog
ruum C106

Merle Västra

klassiõpetaja 3.C, inglise keel 3.B, pikapäevarühma õpetaja
ruum C205

Mirjam Mätlik

klassiõpetaja 4.B, inglise keele õpetaja 5.-6. klass, 3.A klass
ruum A207

Nele Dudkin

klassiõpetaja 2.B, pikapäevarühma õpetaja

Pille Kuuskmäe

abiõpetaja 2./4.TU/LU, pikapäevarühma õpetaja

Pille-Riin Pukspuu

abiõpetaja 3.-5. H, 3.B, pikapäevarühma õpetaja
ruum F104

Priit Palomets

tehnoloogiaõpetuse õpetaja
ruum E102

Raili Tüür

klassiõpetaja 2./4. TU/LU
ruum A106

Reilika Arrosaar

klassiõpetaja 6. B, kunsti ja informaatika õpetaja 5.H, 7.-9. H, aineõpetaja 6.A

Roosika Kann

pikapäevarühma õpetaja, kunsti ja tööõpetuse õpetaja 3. C, asendusõpetaja, eelkooli õpetaja
ruum F209

Ruth Rappold

saksa keel 5.-6. klass, vene keel 6. klass

Siim Jürimäe

abiõpetaja 2. klassid, pikapäevarühma õpetaja
ruum E202

Siiri Alamaa

õppejuht
Tel 6028980

Siret Sivonen

abiõpetaja 4.R, pikapäevarühma õpetaja
ruum F209

Tiina Lehismäe

Inglise keel 4.-6. klass
ruum A105

Tiiu Rikolas

klassiõpetaja 5.-6. S, tööõppe õpetaja 6.T, 8.T, 10.T, abiõpetaja
ruum F207

Virve Maasik

eesti keele, kirjanduse ja ajaloo õpetaja 5.A, 7.-9. H, vene keel 5.-6.S

Randvere Kool Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4, Randvere küla 74016 Viimsi vald Harju maakond. Registrikood 75038807, E-Post randverekool@randverekool.edu.ee