Professionaalne eestikeelne õpetaja

Alates sügisest 2021 liitusid meie kooli esimesed klassid Pilootprojektiga „Professionaalne eestikeelne õpetaja“, mis on mõeldud koolidele, kus õpib klassis vähemalt 10 muu kodukeelega last. Pilootprojekti eesmärk on toetada eesti keele õppe kvaliteedi tõstmistet projektis osalevad muu kodukeelega õpilased saavutaksid I kooliastme lõpuks eesti keele oskuse Atasemelning tagada mitmekeelses klassis iga lapse areng, sh emakeeleoskus.

Õpilaste emakeele ja kultuuri õpet korraldame alates 24. jaanuarist 2022 kaks õppetundi nädalas. 

Esimene õppeaasta möödus väga edukalt ja tulemuslikult. Järgmisel aastal jätkame samas vaimus.Randvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee