Randvere Kooli ujula

Ujulakompleks on avatud esmaspäevast reedeni kell 16:00–22:00, laupäeviti ja pühapäeviti kell 11:00–21:00.

>> SIIT leiad info vabade aegade ja radade kohta.

NB! Vabad ajad kogukonna liikmetele ujumiseks on “valged ruudud”.

Randvere ujula hinnakiri

Vastavalt Viimsi Vallavalitsuse 29. detsembri 2023 korraldusele nr 424 kehtivad Randvere ujulas järgmised üüri- ja piletihinnad:

Ruum Tunnihind Päevahind (4h ja  rohkem) Tunnihind

soodustusega

Päevahind soodustusega (4 h ja rohkem)
Suur bassein 1 rada

(broneeringuga treeningtunnid)

52 € 26 €
Lastebassein

(broneeringuga

treeningud või rühmatunnid)

37 € 148 € 18.50 € 74 €
1x pilet 10x pilet 1x sooduspilet 10x sooduspilet
Ujulakompleks 7 € 60 € 3.50 € 30 €

SOODUSTUS kehtib:

• Pensionäridele pensionitunnistuse ettenäitamisel;
  • lastele kuni koolieani (sõltumata elukohast);
  • õpilastele väljaspool Viimsi valda õpilaspileti ettenäitamisel;
  • üliõpilastele kuni 21. eluaastani üliõpilaspileti ettenäitamisel.

Ujula TASUTA kasutamine:

• Viimsi valla hallatavate koolide õpilastele õpilaspileti ettenäitamisel.
  • Alla 2-aastaste laste ja lapsega kaasas olevale ühele vanemale, kelle elukoht on registreeritud Viimsi vallas. Soodustuse kehtestamise aluseks on sooviavaldus Viimsi Vallavalitsuses sünni- ja elukoha registreerimisel. Sooviavalduste nimistu edastatakse Randvere Kooli direktorile ning ujulasse pääseb isikut tõendava dokumendi alusel.

Piletite müük lõpeb üks tund enne maja sulgemist. Tegevus ujulas lõpeb pool tundi enne maja sulgemist!

Palume tutvuda >> UJULA KODUKORRAGA

Ujulakompleksi kuulub nelja rajaga 25 meetrine bassein (sügavus 1,1-1,8 m) ja multifunktsionaalne väike bassein (sügavus 0,6-0,9 m). Väikese basseini temperatuur on +32°.

Klientidele on kasutada saun.

Ujula asub koolimaja viimases korpuses ning sinna pääseb ujulat ja koolimaja ühendava galerii uksest.

Ujula on äsja avatud, mistõttu on mõningad vahendid veel soetamisel ja töörutiin alles väljakujunemisel. Kui teenuse kasutajatel tekib ettepanekuid, siis saab nendest teada anda e-posti aadressil haldur@randverekool.edu.ee

Lisainformatsioon:

Tel +372 5562 4869 (ujula haldur)

Piletite müük:

Esmaspäevast reedeni kell 16.00–21.00, laupäevast pühapäevani kell 11.00–20.00 tel +372 5826 4502 või ujula@randverekool.edu.ee

NB! Kuni 11-aastased lapsed saavad ujulasse vaid koos täisealise saatjaga.

NB! Tasuda saab VAID PANGAKAARDIGA!