Spordiklubid 2019/20. õppeaastal

 

Spordisaali graafik

Huviringid 2019/20. õppeaastal

 

 Huvikool Klassiaste Aeg Juhendaja Kontakt ja registreerimine Märkused
 Viimsi Kunstikool

 

 1.-4.klass   

N kell 14:45-17:00 ruum F209

Elo Saar  elotang13@gmail.com

56638784

tasuline

Ringi nimetus Klassiaste Aeg Juhendaja Kontakt ja registreerimine Märkused
Mudilaskoor 

 

 1.-4. klass ruum F204

 

 

T kell 13.40-15.00

 Kerlin Takk

Eteri Parts

 kerlin.takk@randverekool.edu.ee tasuta
Rahvatants

 

 1. klass aula

 

K kell 13.40-14.25  Anli Soosaar  anli@randverekool.edu.ee tasuta
Rahvatants 

 

 

 2. klass aula

 

 

N kell 13.40-14.25  Anli Soosaar  anli@randverekool.edu.ee tasuta
Rahvatants
 3.-4. klass aula

T ja N kell 8.00-8.40

5.-6. klass aula

K kell 8.00-8.40

Noored vilistlased aula T ja K kell 19.15-21.00

Naisrühmad aula T,K,N kell 17.25-19.00

 

 

 

 

 Anli Soosaar  anli@randverekool.edu.ee tasuta

 

Portreekunsti ring

alates 27.september

 

 ruum B107

 

R kell 13.40-14.25 Siim Jürimäe siim@randverekool.edu.ee

56676499

tasuta
 

Fotograafiaring

Alates oktoobrikuust

 

4.-6. kl õpilastele, tehnoloogia ruum F104

 

 

E kell 14.30-15.15  Priit Palomets  priit@randverekool.edu.ee tasuline
Lauamänguring

 

 

1. klass ruum A 205 

 

2.-6. klass ruum A 205  

 

N kell 12:45-13:30

 

N kell 13:40-15:10

 

 

Kaie Palumets

 

 

 kaie@teadliknoor.ee tasuline
Bumble inglise keel  1.-2. klass ruum B 207   

 

T kell 14.35-15.35

 

   

gerda@bumble.ee

 

 

tasuline
Keraamikaring 

alates oktoober

Grupid on täis

 

 ruum F103

1 grupp

2 grupp

 

 

E kell14.35-15.20

T kell12.45-13.30

 

 Kristina Markii  kristina.markii @ randverekool.edu.ee tasuline
 Näitering

 

 

 

C-korpus 1. korrus rühmaruum
  
 

N kell 13:45-15:15

 Merle Västra  merle@randverekool.edu.ee

tel.56992221

 tasuta
Nupula

matemaatikaring

alates oktoobrist

 

1.klassid  Ruum B 105

2.klassid  Ruum B 105

 

E kell 13.40-14.25

E kell 14.30-15.15

 Berit Toome   btoome98@gmail.com tasuline
Taibu 

alates oktoobrist

 

 

Grupp 1 Ruum F209

 

Grupp 2 Ruum F209

 

E kell 14.35-15.20

E kell 15.30-16.15

 Alari Allika  alari @ randverekool.edu.ee tasuline
Robootikaring

alates oktoobrist

 

2.-3.klassi poisid ja tüdrukud

ruum F209

T kell 14:30-15.15   Aleks Koha  aleks.koha @ gmail.com tasuline
Kokandus 

alates oktoobrist

 

Kokanduse ruum

alustajate grupp (I õppeaasta)

jätkajate grupp (II õppeaasta)

teisipäeviti üle nädala kell 15.30-17.30.

teisipäeviti üle nädala kell 15.30-17.30.

 

 Alari Allika

Rain Reitel

 alari @ randverekool.edu.ee tasuline
Malering

alates oktoobrist

 

Alg-ja põhiastme malehuviline õpilane

ruum A107

 

T kell 14.35-15.20  Eve Kirmjõe  eve.kirmjoe@randverekool.edu. ee tasuline
 Laste jooga

alates oktoobrist

 

1.-3. klass aula 

 

  T kell 13:40-14:25

 

 

Merylin Pavel

 

noobihaldjas@gmail.com

 

tasuline

 Akrobaatika ja tantsuline liikumine

 

 

 

1.-3. klass aula 

 

4.-6.klass aula

 

K kell 15:45-17:25

T kell 15:45-17:25

 Kai Tanni

Marion Rannu

kai.tanni @ randverekool.edu.ee

tel.5221808

marion@randverekool.edu.ee

tel.56562811

tasuta
Matemaatika huviring

alates 11.oktoober

 

 

 

3-4. klass ruum B106

 

 

R kell 13.40-14.25  Triin Hallik  triin@randverekool.edu.ee  tasuta
 

Vene keele ring

 4. klassidele

ruum A-105

K kell 14.30 – 15.30 Jaana Raimets

 

 jaana@randverekool.edu.ee  tasuta
Filmiring

alates 10.oktoober

 Oodatud on 2 kooliaste

ruum C-207

N kell 14.00-15.00 Mare

Müürsepp

mare@randverekool.edu.ee
Noorkotkad ja kodutütred ring

alates 14.oktoober

ruum C-105, 1korrus E kell 14.40 Avo Aljas avo.aljas@kaitseliit.ee  tasuta

 

Randvere Kool Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4, Randvere küla 74016 Viimsi vald Harju maakond. Registrikood 75038807, E-Post randverekool@randverekool.edu.ee