Spordiklubid 2019/20. õppeaastal

 

Spordisaali graafik

 

 

Ring Klassiaste Aeg Juhendaja Kontakt ja registreerimine Märkused
 Viimsi Kunstikool  1.-4.klass ruum   

 

Elo Saar  elosaar@hot.ee tasuline
 Viimsi Muusikakool

 

 ruum   

 

 klaveriõpetaja

Sandra Meindok

 sandrameindok@gmail.com  tasuline

Huviringid 2019/20. õppeaastal

Ringi Klassiaste Aeg Juhendaja Kontakt ja registreerimine Märkused
Mudilaskoor 

 

 1.-4. klass ruum   

 

 Kerlin Takk

Eteri Parts

 kerlin.takk@randverekool.edu.ee tasuta
Rahvatants

 

 2. klass aula  Anli Soosaar  anli@randverekool.edu.ee tasuta
Rahvatants 

 

 4.-5. klass aula

1. klass aula

2.-3. klass aula

 Anli Soosaar  anli@randverekool.edu.ee tasuta
Rahvatants
 3. klass aula

4.-5. klass aula

Noored vilistlased aula

Naisrühmad aula

 

 

 

 

 Anli Soosaar  anli@randverekool.edu.ee tasuta

 

 Noorkotkad ja kodutütred

 

 2.-6. klass

 

 Avo Aljas  avo.aljas@kaitseliit.ee tasuta
 

Fotograafiaring

 

 4.-6. klass ruum     Priit Palomets  priit@randverekool.edu.ee tasuline
Lauamänguring

 

1. klass ruum 

2.-4. klass ruum 

pikema grupi puhul ruum 

 

 

 

 

 

Kaie Palumets

 

 

 kaie@teadliknoor.ee tasuline
Bumble inglise keel

 

 

 1.-2. klass ruum   

 

 

 

 Marjaana

Daar

 

paula@bumble.ee

 

tasuline
Keraamikaring 

 

 

 ruum

 

 

 

 

 

 

 Kristina Markii  kristina.markii @ randverekool.edu.ee tasuline
 Näitering

 

 

 1.-3. klass ruum 

4.-6. klass ruum 
 

 

 Merle Västra  merle@randverekool.edu.ee  tasuta
Nupula

matemaatikaring

Alates oktoobrist

 

1.klassid K kell 13.40-14.25. Ruum

2.klassid K kell 14.30-15.15. Ruum

 

 

 Berit Toome   btoome98@gmail.com tasuline
Taibu 

 

 

 1.-4. klassi õpilased, kes pole veel Taibus käinud. Ruum 

2.-6. klassi õpilased, kes osalesid eelmisel aastal Taibus. Ruum 

 

 

 Alari Allika  alari @ randverekool.edu.ee tasuline
Robootikaring

Alates oktoobrist

 

2.-3.klassid

T kell 14:30-15.15

   Aleks Koha  aleks.koha @ gmail.com tasuline
Kokandus 

 

 

alustajad (1 õppeaasta)

esimene kord ja teine kord

kodunduse klass

jätkajad (2 õppeaasta)

esimene kord  ja teine ​​kord 

kodunduse klass

 

 

 

 Alari Allika

Rain Reitel

 alari @ randverekool.edu.ee tasuline
Malering

 

 

1.-3. klass ruum     Eve Kirmjõe  eve.kirmjoe@randverekool.edu. ee tasuline
 Laste jooga

 

 

 

1.-2. klass aula

2.-3. klass aula

  (II grupp)

 

 

Merylin Pavel

 

noobihaldjas@gmail.com

 

tasuline

 Akrobaatika ja tantsuline liikumine

alates 11.sept

alates 10.sept.

 1.-3. klass aula 

K kell 16:00-17:30

4.-6.klass aula

T kell 16:00-17:30

 

 

 Kai Tanni

Marion Rannu

kai.tanni @ randverekool.edu.ee

tel.5221808

marion@randverekool.edu.ee

tel.56562811

tasuta
Matemaatika huviring

 

 

 3-4. klass ruum 

5.-6. klass ruum 

   Triin Hallik  triin@randverekool.edu.ee  tasuta
Laste jooga

 

 

 2.-6. klass ruum    Merle Västra merlevastra@gmail.com tasuline

Randvere Kool Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4, Randvere küla 74016 Viimsi vald Harju maakond. Registrikood 75038807, E-Post randverekool@randverekool.edu.ee