Spordiklubid 2020/21. õppeaastal

Võimla kasutamise graafik

Huviringid 2020/21. õppeaastal

 

 Huvikool Klassiaste Aeg Juhendaja Kontakt ja registreerimine Märkused
Viimsi Kunstikool 1.-4. klass T kell 15.00 – … ruum F209 Elo Saar elotang13@gmail.com, tel 56 63 8784  tasuline

Ringi nimetus Klassiaste/ruum Aeg Juhendaja Kontakt ja registreerimine Märkused
Mudilaskoor 

 

 

1.-4. klass aula

 

T kell 13.40 – 15.00

Kerlin Takk,

Eteri Parts

kerlin@randverekool.edu.ee tasuta
Rahvatants

 

1. klass võimla

 

2. klass võimla

 

3. klass aula

 

 

 

4.-5. klass aula

 

3.-5. klasside neiud aulas

K kell 12.45 – 13.30

K kell 13.40 – 14.25

K kell 8.00 – 8.40 ja N kell 13.40 – 14.25

T ja N kell 8.00-8.40

N kell 14.30 – 15.20

Anli Aja anli@randverekool.edu.ee tasuta
Rahvatants 

 

Noored vilistlased aula

 

Naisrühmad aula

T ja N kell 19.15 – 21.00

 

T, K, N kell 17.30 – 19.00

Anli Aja anli@randverekool.edu.ee tasuline
Akrobaatika ja tantsuline liikumine

 

 

1.-3 klass aula

 

4.-6. klass aula

 

 

K kell 15.45 – 17.25

 

T kell 15.45 – 17.25

Kai Tanni

 

Marion  Rannu

kai@randverekool.edu.ee

 tel 522 1808

marion@randverekool.edu.ee

tel 56 56 2811

tasuta
Robootikaring 2.-3. klassid ruum F209

4.-6. klassid ruum F209

N kell 14.35 – 15.20

N kell 15.30 – 16.15

Veroonika Tamm veroonika.tamm@gmail.com tasuline
Teadusring “Taibu” 

 

Algajad ja jätkajad ruum F209 K kell 14.25 – 15.15 Alari Allika alari@randverekool.edu.ee

Registreeru SIIN

tasuline
Ettevõtlusring “Edukas noor”

Alates oktoobrist 2x kuus

2.-6. klass ruum F209 E kell 14.35 – 16.15 Alari Allika alari@randverekool.edu.ee

Registreeru SIIN

 

tasuline
Kokandus algajale

Alates oktoobrist 2x kuus

1.-6. klass ruum F111 (õppeköök)  E kell 14.35 – 16.35 Alari Allika,  Rain Reitel alari@randverekool.edu.ee

Registreeru SIIN

 

tasuline
Matemaatikaring “Nupula” 1.-2. klass ruum B106 R kell 13.40 – 14.25 Triin Hallik triin@randverekool.edu.ee

Registreeru SIIN

tasuline
Lauamänguring 1.-2. klass raamatukogu

3.-6. klass raamatukogu

N kell 12.45  – 13.30

N kell 13.40 – 14.55

MTÜ Teadlik Noor teadliknoor@gmail.com

Registreeru SIIN

tasuline
Lauatennise ehk Pinxi ring 1.-3 klass aula

4.-6 klass aula

E kell 14.30 – 15.15

K kell 14.30 – 15.15

Raimond Einer Eelregistreerimine: raimond@randverekool.edu.ee

NB! Mõlemasse gruppi võetakse kuni 10 last

tasuta
Näitering C korpus I korruse rühmaruum N kell 14.30 – 16.00 Merle Västra merle@randverekool.edu.ee tasuta
Portreekunst Edasijõudnud ruum B105

Algajad ruum B106

E kell 14.30 – 15.20

K kell 13.40 – 14.25

Siim Jürimäe siim@randverekool.edu.ee tasuta
Matemaatika huviring 3.-6. klass ruum B106 E kell 14.35 – 15.20 Triin Hallik triin@randverekool.edu.ee tasuta


Väikeste klasside pikapäevarühma huviringid

     E Liikumisring C korpuse I korrus Mihkel Allikmäe mihkel@randverekool.edu.ee     16.00-16.45
     T
Muusikaring moodulmaja Ahto Saluste ahto@randverekool.edu.ee     16.00-16.45
     K
Loodusring E korpus Karoli Helia Kolk karoli@randverekool.edu.ee     16.00-16.45
     N
Mängu- ja tantsuring ruum F205 Eteri Parts eteri@randverekool.edu.ee    16.00-16.45
     R
Käsitöö E korpus Airi Lüüsalu airi@randverekool.edu.ee     16.00-16.45

 

Randvere Kool Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4, Randvere küla 74016 Viimsi vald Harju maakond. Registrikood 75038807, E-Post randverekool@randverekool.edu.ee