Spordiklubid 2022/23. õppeaastal

Võimla kasutamise graafik asub SIIN!

Spordiklubi Lindon ootab lapsi 8. eluaastast, treeningud toimuvad Randvere kooli staadionil E, T, N kell 18. Alates 7. novembrist toimuvad treeningud E kell 19.30 Randvere kooli võimla, T kell 16 Randvere kooli aulas ja N kell 15.00 Randvere kooli staadionil.

Tallinna Käsipalliakadeemia ootab lapsi alates 7. eluaastast, treeningud toimuvad Randvere kooli võimlas T kell 15.30-17.00, K kell 17.30-18.30, R kell 15.30-17.00 ja L kell 13.00-14.00. Kontakt Sander Traks, sander@tka.ee

Viimsi Martin Reimi Jalgpallikool ootab 1.-4. klassi lapsi (vanuses 7-10), treeningud toimuvad Randvere koolis E kell 18.30-19.30, T, K kell 18.30-20.30, P kell 15.30-17.00. Kontakt Kristen Viikmäe, kristen.viikmae@mrjk.ee

Korvpalliklubi Viimsi U9 ja U11 vanuserühma treeningud toimuvad Randvere koolis E, K kell 15.30-17.30, N kell 15.30-18.00. Kontakt Joosep Indermitte, joosep@kkviimsi.ee

Rein Ottosoni Purjespordikool. Kontakt Rein Ottoson, rein@ropk.ee, tel +372 506 6150

Spordiklubi Välk ootab lapsi vanuses 4-8+ akrobaatika ja parkuuri treeningutesse kooli aulas N kell 15.00-16.30 (8-aastased ja vanemad) ja N kell 16.30-17.30 (4-7-aastased). Kontakt Mart Joalaid, spordiklubivalk@gmail.com

Huviringid 2022/23. õppeaastal

 

 Huvikool Klassiaste Aeg Juhendaja Kontakt ja registreerimine Märkused
Viimsi Kunstikool (eelkursus) 1.-4. klass/F209 R kell 14.00-15.30 (1 grupp), 15.30-17.00 (2 grupp) Elo Tang elotang13@gmail.com

Info kool@viimsiart.edu.ee ja registreerimine SIIN

tasuline

Ringi nimetus Klassiaste/ruum Aeg Juhendaja Kontakt ja registreerimine Märkused
Mudilaskoor 

Lastekoor

 

2.-4. klass/aula

5.-7. klass/ F204

E, K kell 14.45-15.30

E, K kell 15.40-16.25

Marika Petti, Leena Sirp

Marika Petti

marika.petti@randverekool.edu.ee

marika.petti@randverekool.edu.ee

tasuta
Rahvatants

 

1. klass/võimla, aula

2. klass/võimla, aula

3. klass/aula

 

4. klass/aula

 

5.-6. klass/aula

T kell 8.45-9.00

K kell 8.45-9.00

N kell 13.50-14.35

K kell 13.50-14.35

T, K kell 8.00-8.40

Anli Aja anli@randverekool.edu.ee tasuta
Rahvatants 

 

C-noorterühm (10.-12.kl)/aula

Noorterühm (7.-9.kl)/aula

 

Naisrühmad/ aula, võimla

 

 

 

 

Segarühm/võimla

 

T kell 19.30 – 21.00

K kell 19.30-21.00

T kell 17.45- 19.15, K kell 18.00-19.25, N kell 18.00-19.25

N kell 19.30-21.00

Anli Aja anli@randverekool.edu.ee tasuline
Portreekunst

Alates 19. septembrist

 

2.-7. klass/ruum E&N B105

T B106

N kell 14.45-15.30 (algajad)

E või T kell 14.45-15.30 (jätkajad)

Siim Jürimäe siim@randverekool.edu.ee

Lisainfo SIIN

tasuta
Jaapani kultuuri klubi

Alates 16. septembrist

Kõigile/ruum B105 R kell 14.40-15.30 Siim Jürimäe siim@randverekool.edu.ee

Lisainfo SIIN

tasuta
Teadusring “Taibu” 

Alates 3. oktoobrist

1.-5. klass/ruum F209 E kell 15.40-16.25 Alari Allika alari@randverekool.edu.ee

Registreeri SIIN

tasuline
Lauatennis

Alates 19. septembrist

1.-7. klass/B1 korpus E, K kell 14.45-15.30 Raimond Einer raimond@randverekool.edu.ee

Rohkem infot SIIN.

tasuline
Akrobaatika ja tantsuline liikumine

Alates 3. oktoobrist

1.-4. klass/aula E kell 15.30-17.00 Kai Tanni kai@randverekool.edu.ee

tel 522 1808

tasuta
Kokandusring

Alates 11. oktoobrist

(Esimesel poolaastal kohtume: 11. ja 18.10 / 1. ja 15.11 / 6. ja 13.12)

1.-6. klass/F111 T kell 15.30-17.00 (2x kuus) Merle (Laste Kokakool) lastekokakool@gmail.com

tel 56 66 8338

tasuline

 



Randvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee