Spordiklubid 2021/22. õppeaastal

Võimla kasutamise graafik

Huviringid 2021/22. õppeaastal

 

 Huvikool Klassiaste Aeg Juhendaja Kontakt ja registreerimine Märkused
Viimsi Kunstikool 1.-4. klass K kell 14.30 – 18.00 Elo Tang elotang13@gmail.com tasuline

Ringi nimetus Klassiaste/ruum Aeg Juhendaja Kontakt ja registreerimine Märkused
Mudilaskoor 

Lastekoor

 

1.-3. klass F204

4.-6. klass F204

E kell 13.40 – 14.25

T kell 14.35 – 15.20

Kerlin Takk,

Eteri Parts

kerlin@randverekool.edu.ee tasuta
Rahvatants

 

1. klass aula

 

2. klass aula

 

3. klass aula

 

 

 

4.-5. klass aula

 

6. klass aula

K kell 13.40 – 14.25

 

N kell 13.40 – 14.25

T kell 13.40 – 14.25, N kell 8.00-8.40 (3.B klass)

T ja K kell 8.00-8.40

K kell 8.00 – 8.40, N kell 14.35 – 15.20

Anli Aja anli@randverekool.edu.ee tasuta
Rahvatants 

 

Noored vilistlased aula

 

Naisrühmad aula

T ja N kell 19.30 – 21.00

 

T, K, N kell 17.15 – 19.00

Anli Aja anli@randverekool.edu.ee tasuline
Akrobaatika ja tantsuline liikumine

 

 

1.-3 klass aula

 

4.-6. klass aula

 

 

K kell 14.30 – 16.00

 

K kell 16.00 – 17.30

Kai Tanni

 

Marion  Rannu

kai@randverekool.edu.ee

 tel 522 1808

marion@randverekool.edu.ee

tel 56 56 2811

tasuta
Robootikaring

Alates oktoobrist

2.-3. klassid ruum F209

4.-6. klassid ruum F209

T kell 14.30 – 15.15

T kell 15.15 – 16.00

Christian Roos christian.roos19@gmail.com

Registreeru 2.-3. klass SIIN ja 4.-6. klass SIIN

tasuline
Teadusring “Taibu” 

Alates oktoobrist

Algajad ja jätkajad ruum F209 E kell 14.35 – 15.20 Alari Allika alari@randverekool.edu.ee

Registreeru SIIN

tasuline
Ettevõtlusring “Edukas noor” (ring toimub Google Meets kaudu)

Alates septembrist 2x kuus

2.-6. klass Google Meets T kell 14.35 – 16.15 Alari Allika alari@randverekool.edu.ee

Registreeru SIIN

 

tasuline
Kokandus algajale

Alates oktoobrist 2x kuus

1.-6. klass ruum F111 (õppeköök)  K kell 15.20 – 17.00 Alari Allika,  Rain Reitel alari@randverekool.edu.ee

Registreeru SIIN

 

tasuline
Matemaatikaring “Nupula” 1.-2. klass ruum B106 T kell 13.40 – 14.25 Triin Hallik triin@randverekool.edu.ee

Registreeru SIIN

tasuline
Portreekunst

 

Algajad

B105

 

 

Edasijõudnud

B105

E kell 13.40 – 14.25

N kell 14.30 – 15.15

E kell 14.30 – 15.15

 

Siim Jürimäe siim@randverekool.edu.ee tasuta
Viimsi Lauatenniseklubi 1.-3 klass aula

4.-6 klass aula

T, R kell 14.30 – 15.30

T, R kell 15.30 – 16.30

Raimond Einer Info ja registreerimine:

tasuline
Keraamika 1.-6. klass ruum F103 T kell 14.30 – 15.25

T kell 17.05 – 18.00

Kristina Markii Info ja registreerimine SIIN tasuline


Väikeste klasside pikapäevarühma huviringid (alustavad tegevust 4. oktoobrist)

     E Muusikaring moodulmaja Ahto Saluste ahto@randverekool.edu.ee 16.00-16.45
     T
Loodusring E korpus Ahto Saluste ahto@randverekool.edu.ee 16.00-16.45
     K
Liikumisring C korpuse I korrus Kärt Hallikas kart@randverekool.edu.ee 16.00-16.45
     N
Mängu- ja tantsuring ruum F205 Eteri Parts eteri@randverekool.edu.ee 16.00-16.45
     R
Käsitööring E korpus Airi Lüüsalu airi@randverekool.edu.ee 16.00-16.45

 



Randvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee