Õpilasi toitlustab Baltic Restaurants Estonia AS.

Koolilõuna hind 2019/20. õppeaastal on 1.60 EUR. Koolilõuna eest tasub Viimsi vald.

Puuvilja ja köögiviljavahetund on kell 10.25-10.35

Söögivahetunnid on kell 11.20-11.40 ja 12.25- 12.45

Hommikupudru maksumus on 0,50 eurot ning oote maksumus on 1 euro.

Hommikupuder kell 9.20-9.40, oode kell 13.20-14.40.

Menüü

Daily koolitoitlustuse pakutavad teenused

• hommikusöök
  • koolilõuna
  • koolieine

Koolilõuna valmistamisel

• EI PAKU
    • eeltöödeldud toorainet (nt sulfideeritud kartul jms) ning poolfabrikaattooteid
    • viineri- ja vorstitoodetest valmistatud roogasi
    • magustoiduks maiustusi, vaid kohapeal valmistatud magustoite
    • joogiks veepõhiseid magustatud ega gaseeritud jooke
  • EI KASUTA
    • maitsetugevdajaid ja soola sisaldavaid maitseaineid
    • valmistoidu pulbreid – nt. kastme-,puljongi-, pulbrid jne.
    • vedelaid kontsentraate – supid, puljongid, kastmed. Puljongi valmistame naturaalsest toorainest.

Toiduraha maksmine

Hommikusöögi, koolieine ehk pikapäevarühma ja õpetajate lõunasöögi toidu tellimusi saab teha mugavalt läbi tellimuskeskuse www.toitkooli.ee.

Hommikusööki pakume alates 3. septembrist

Tellimusi saab toitkooli.ee esitada kasutajana sisse logides. Toitkooli.ee keskkonda sisse logimiseks vali sisselogimise viis: pangalink, ID-Kaart või Mobiili -ID

Kasutaja saab esitada tellimuse kestva õppeaasta koolipäevade kohta hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 16:59. Kasutaja valib toitkooli.ee „toidu tellimine“ kuupäevad, millal soovite lapsele sööki tellida (vastavalt soovile valige hommiku- ja/või koolieine ehk pikapäevarühma toit) ja kinnitage “vormista tellimus”.

Tellimust saab tühistada hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 16:59. Eemaldatud päevad annavad teile varupäevad, mida saate kasutada järgmise tellimusega ning arvutatakse vastavalt.

NB! Oodet palume kindlasti ette tellida aadressil: www.toitkooli.ee. Hommikupudru eest saab tasuda ka kohapeal sularahas!

Lisainfo:

Deniss Bratš

Daily koolisöökla juhataja

viimsi.kool@daily.ee

Kontakt: Katrin Koosa (teenindusjuht): +372 5330 2833: katrin.koosa@balticrest.com