Kontaktid

Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1
Randvere küla 74016 Viimsi vald Harju maakond
Registrikood: 75038807
Üldtelefon: 602 8970
E-mail: randverekool@randverekool.edu.ee
Koolijuht Stanislav Nemeržitski: stanislav ät randverekool.edu.ee, tel 53 73 4395
Õppejuht ja 4.-6. tavaklasside HEVKO Siiri Alamaa: siiria ät randverekool.edu.ee, tel 602 8980
Logopeed ja 1.-3. tavaklasside HEVKO Pille Tina-Kuusik: pillet ät randverekool.edu.ee
Eripedagoog ja 1.-9. eriklasside HEVKO Karoli Helia Kolk: karoli ät randverekool.edu.ee tel 507 6936
Logopeed Kadi Saa: kadi ät randverekool.edu.ee
Eripedagoog ja õpiabiõpetaja Anneli Tuulik: anneli ät randverekool.edu.ee
Õpiabiõpetaja Veronika Kalle: veronika.kalle ät randverekool.edu.ee
Sotsiaalpedagoog Ninel Sild: ninel ät randverekool.edu.ee, tel 602 8985
Koolipsühholoog Merili Johanson: merili ät randverekool.edu.ee
Koolipsühholoog Jane Hiibus: janeh ät randverekool.edu.ee, tel 602 8972
Kantseleijuht Roosika Kann: roosika ät randverekool.edu.ee, tel 602 8970
Kommunikatsiooni- ja huvijuht Liina Savolainen: liinas ät randverekool.edu.ee, tel 59 19 9083
Asjaajaja Kaire Rikolas: kaire ät randverekool.edu.ee, tel 53 33 0853
Andmekaitsespetsialisti ülesannete täitja Kaidi Klaas: kaidi ät randverekool.edu.ee
Raamatukoguhoidja Anne Pürg: annep ät randverekool.edu.ee, tel 602 8974
Kooliõde Aleksandra Šlaitas: aleksandra ät randverekool.edu.ee, tel 602 8973, 58 13 2421 (esmaspäevast reedeni kell 8.00-16.00)
Koolisöökla: tel 58 87 0193
Administraator Raido Rahumägi: raido ät randverekool.edu.ee, tel 51 99 2151
Võimla administraator (tööpäevadel kell 16.00-22.00, nädalavahetusel vastavalt treeningute graafikule): tel 51 99 2151
Järelvalvet teostab Haridus- ja Teadusministeeriumi Harjumaa piirkond.

_MG_0280

 

Meeskond ja tugiüksused

ruum C106

Aet Urbas

klassiõpetaja 1.-5.R klass
ruum E104

Airi Lüüsalu

klassiõpetaja 2.-3.H klass, pikapäevarühma õpetaja
ruum F209

Alari Allika

loodusõpetus 4.A/B/S, 7.- 8.H klass ja 5. klassid, ühiskonnaõpetus 6. klassid, inimeseõpetus 7.-8.H klass, õpetajate ametiühingu eestvedaja
ruum E206

Aleksandra Šlaitas

kooliõde
tel 602 8973, 58 13 2421

Anli Aja

rahvatantsuringi juhendaja

Anna-Liisa Mäemets

eripedagoog, HEVko (lapsehoolduspuhkusel)
ruum D206

Anne Pürg

raamatukoguhoidja
tel 602 8974
ruum E202

Anneli Tuulik

eripedagoog, õpiabiõpetaja
ruum F206

Ants Kurist

abiõpetaja, klassijuhataja 7.-8.H klass
moodulmaja

Anu Tooma

klassiõpetaja 6./8.TH klass
ruum C110

Diiana Balandina

1.A ja 1.B klassi lisaõpetaja, E2 õpetaja
ruum E105

Esti Hantson

klassiõpetaja 5.-6.H klass
ruum F205

Eteri Parts

muusikaõpetaja 6.B ja eriklassid, mudilaskoor
ruum C108

Eve Kirmjõe

klassiõpetaja 9.H, eesti keel ja kunst 4.S klass
ruum A105

Galina Belts-Sander

abiõpetaja 4.S klass
ruum E106

Gerli Uusmets

klassiõpetaja 3./5./8./9.T klass
ruum A208, C210

Gerly Herm

2.S klassi klassijuhataja, 2.RE klassi asendusklassijuhataja
ruum F204

Inger Fridolin

muusikaõpetaja 1.-4. klass

Irina Bork

saksa keel 5-6. klass, inglise keel 3. klass
ruum A205

Jaana Raimets

abiõpetaja 2.A/B, 3.A/B klass, Rohelise Kooli meeskonna eestvedaja
ruum F204

Janne Fridolin

muusikaõpetaja 5.-6. klass (va 6.B), lastekoor
ruum C206

Jelena Mirt

vene keel 5.-6. klassid
ruum E103

Kadi Saa

logopeed, eesti keele õpetaja
ruum G118

Kai Tanni

kehalise kasvatuse õpetaja 2.A, 3.B, 5. klassid, 6.A/6.B klass, akrobaatika ja tantsulise liikumise ringi juhendaja
ruum B105

Kaidi Klaas

klassiõpetaja 5.B klass, inglise keel 4.B, 5.C, kunst 5.A, informaatika 3.A/B, 4.A, 7.-8.H klass, haridustehnoloog, ettevõtliku kooli meeskonna eestvedaja
ruum E104

Kaire Rikolas

abiõpetaja 2.-3.H klass, asjaajaja
tel 53 33 0853
ruum E211

Karoli Helia Kolk

eripedagoog, eriklasside HEVKO
tel 507 6936
ruum F112

Katre Vendel

käsitöö ja kodunduse õpetaja, aineõpetaja 8.H klass

Katrin Raaperi

inglise keel 5.A, 5.B
ruum C206

Keit Reintam

inglise keel 5.A ja 6. klassid
ruum F204

Kerlin Takk

muusikaõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)
ruum A207

Kirsti Haug

klassiõpetaja 3.A klass, inglise keel 3.B klass
ruum C107

Klaire Sinisalu

klassiõpetaja 1.A klass, õpiabiõpetaja
ruum C207

Kreete Rõõm

klassiõpetaja 2.A klass, E2 õpetaja
ruum C210

Kristi Kurist

klassiõpetaja 2.RE klass, käsitöö ja kodundus 5.-6.H klass, VEPA mentor
ruum C105

Kristi Laving

klassiõpetaja 1.B klass, inglise keel 4.A klass, VEPA mentor
ruum C105

Kristin Tiiman

klassiõpetaja 2.B klass, E2 õpetaja, 1. klasside pikapäevarühma õpetaja
ruum B106

Lars-Erik Tiitre

abiõpetaja 5.B, 2S/RE klass, matemaatikaõpetaja 5.SR, pikapäevarühma õpetaja, tugiisik
ruum D202

Liina Savolainen

kommunikatsiooni- ja huvijuht
tel 59 19 9083
ruum E106

Malle Rätsep

abiõpetaja 3.T/5.T/8./9.T klass, järelevastamise õpetaja, pikapäevarühma õpetaja, HEV pikapäevarühmade koordinaator
ruum B207

Mare Müürsepp

klassiõpetaja 6.B klass, eesti keel, kirjandus 5.A klass, ajalugu 6.C klass, vene keel 6.A/C klass, kultuurikoja eestvedaja, hoolekogu liige
ruum A206

Margit Šein

klassiõpetaja 5.SR/6.SR klass, tervisemeeskonna eestvedaja, hoolekogu asendusliige
ruum B205

Mari Kauber

klassiõpetaja 6.C klass, haridustehnoloog
ruum G118

Marion Rannu

kehalise kasvatuse õpetaja 1.A/B, 3.A/B, 4.A/B, 6.A klass, akrobaatika ja tantsulise liikumise ringi juhendaja
ruum A208

Marja Sildoja

matemaatika asendusõpetaja 4.A, 4.S, 5.A, 5.B, abiõpetaja 2.S/RE klass
ruum E203

Merili Johanson

koolipsühholoog
ruum B206

Merilin Kõre

klassiõpetaja 6.A klass, loodusõpetus, kunst 6.B klass, 5.A ajalugu, haridustehnoloog
ruum E110

Michelle-Natali Omeljantšuk

vene keel 5. klassid, 6.A/C klass, draamaõpetus 3.-8.H klass
ruum A105

Mihkel Allikmäe

klassiõpetaja 4.S klass, eriklasside kehalise kasvatuse õpetaja
ruum G2

Ninel Sild

sotsiaalpedagoog, klassijuhataja 5. A klass
tel 602 8985
moodulmaja

Pille Kuuskmäe

abiõpetaja 6.TH/8.TH klass
ruum A107

Pille Pant

klassiõpetaja 4.A klass, inglise keel 4.B, 5.B, 5.C

Pille Tina-Kuusik

logopeed, 1. kooliastme HEVko
moodulmaja

Pille-Riin Pukspuu

abiõpetaja 6.TH/8.TH
ruum F104

Priit Palomets

tehnoloogiaõpetus, tööõpe 4.-9. klass

Rabindranath Sundaram Kuus

asendusteenistuja, Nupula matemaatikaringi juhendaja
ruum A110

Raido Rahumägi

administraator
tel 51 99 2151
ruum G118

Raimond Einer

poiste kehalise kasvatuse õpetaja 4.-6. ja 7.-9.H, 6.SR klassid
ruum A106

Reilika Arrosaar

klassiõpetaja 4.B klass, informaatika 9.H klass, eesti keel, kirjandus ja ajalugu 5.B klass, kunst 7.-8.H klass
ruum D202

Roosika Kann

kantseleijuht
tel 602 8970
ruum B207

Siim Jürimäe

abiõpetaja 4A, 6.B klass, IT-tugi, pikapäevarühma õpetaja, tugiisik, ringijuht
ruum D202

Siiri Alamaa

õppejuht, 2. kooliastme HEVKO
tel 602 8980
ruum C106

Silja Männik

abiõpetaja 1.-5.R klass, pikapäevarühma õpetaja

Siret Sivonen

abiõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)
ruum E212

Stanislav Nemeržitski

koolijuht
tel 53 73 4395
ruum A205

Tea Reinberk

klassiõpetaja 3.B klass, eesti keel ja kirjandus 5.SR klass, E2 õpetaja

Tiina Lehismäe

inglise keel 4.-9. klass
ruum E102

Tiiu Rikolas

klassiõpetaja 8.TU, pikapäevarühma õpetaja
ruum A206

Ursula Zimmermann

abiõpetaja 5.-6.SR klass, jalgratturite koolitaja 3.A ja 3.B

Veronika Kalle

õpiabiõpetaja
ruum F206

Virve Maasik

eesti keel, matemaatika, ajalugu 7.-8.H, 9.H klass, õpiabiõpetaja

Randvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee