Kontaktid

Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4
Randvere küla 74016 Viimsi vald Harju maakond
Registrikood: 75038807
Telefon: 51 99 2151 (administraator), 53 33 0853 (asjaajaja)
E-mail: randverekool@randverekool.edu.ee
Direktor Leelo Tiisvelt: leelo ät randverekool.edu.ee, tel 602 8970
Õppejuht Siiri Alamaa: siiria ät randverekool.edu.ee, tel 602 8980
Kommunikatsiooni- ja huvijuht Liina Savolainen: liinas ät randverekool.edu.ee, tel 59 19 9083
Sotsiaalpedagoog Ninel Sild: ninel ät randverekool.edu.ee, tel 602 8985
Koolipsühholoog Merili Johanson: merili ät randverekool.edu.ee
Koolipsühholoog Jane Hiibus: janeh ät randverekool.edu.ee, tel 602 8972
Eripedagoog ja HEVko Anna-Liisa Mäeots: anna-liisa ät randverekool.edu.ee, tel 602 8982
Eripedagoog ja õpiabiõpetaja Anneli Tuulik: annel ät randverekool.edu.ee
Asjaajaja Kaire Rikolas: kaire ät randverekool.edu.ee, tel 53 33 0853
Andmekaitsespetsialisti ülesannete täitja Kaidi Klaas: kaidi ät randverekool.edu.ee
Raamatukoguhoidja Anne Pürg: annep ät randverekool.edu.ee, tel 602 8974
Kooliõde Aleksandra Šlaitas: aleksandra ät randverekool.edu.ee, tel 602 8973, 58 13 2421 (esmaspäevast reedeni kell 8.00-16.00)
Koolisöökla: tel 58 87 0193
Administraator Raido Rahumägi: raido ät randverekool.edu.ee, tel 51 99 2151 (üldtelefon esmaspäevast reedeni kell 8.00-16.15)
Järelvalvet teostab HTM Harjumaa piirkonna ekspert Piret Otti: Piret.Otti ät hm.ee

_MG_0280

 

Meeskond ja tugiüksused

ruum F210

Aet Urbas

klassiõpetaja 1.R, 2.R, 2.RE klass, mentor
ruum F210

Ahto Saluste

abiõpetaja 1.R, 2.R, 2.RE klass, pikapäevarühma õpetaja
ruum E104

Airi Lüüsalu

klassiõpetaja 1.-2.H klass
ruum F209

Alari Allika

loodusõpetus, inimeseõpetus 4.-8. klass/ lisaõpe, ühiskonnaõpetus 6. klass, Taibu ja kokandusringi juhendaja, õpetajate ametiühingu eestvedaja
ruum E206

Aleksandra Šlaitas

kooliõde
tel 602 8973, 58 13 2421

Anli Aja

rahvatantsuringi juhendaja
ruum E211

Anna-Liisa Mäeots

eripedagoog, HEVko
tel 602 8982
ruum D206

Anne Pürg

raamatukoguhoidja
tel 602 8974
ruum E202

Anneli Tuulik

eripedagoog, õpiabiõpetaja
ruum F206

Ants Kurist

abiõpetaja, klassijuhataja 7.-8.H klass/ lisaõpe
ruum E107

Anu Tooma

klassiõpetaja 7.TH klass
ruum E105

Esti Hantson

klassiõpetaja 4.-5.H klass
ruum F205

Eteri Parts

eriklasside ja 5.B muusikaõpetaja, mudilaskoor
ruum C107

Eve Kirmjõe

klassiõpetaja 3.A klass, aineõpetaja 3.E klass, matemaatika 4.A/4.C klass, maleringi juhendaja
ruum A105

Galina Belts-Sander

abiõpetaja 4.-6.S klass, pikapäevarühma õpetaja
ruum C206

Irina Bork

saksa keel 5-6. klass
ruum C206

Irina Spiridonova

vene keel 5.A/S, 6.A/B klass
ruum B108

Jaana Raimets

abiõpetaja 2.A, 2.B klass, E2 õpetaja, vene keele huviringi juhendaja, Rohelise Kooli meeskonna eestvedaja
ruum C205

Jane Aljas

klassiõpetaja 1.B klass, kunst 4.A klass
ruum E205

Jane Hiibus

koolipsühholoog
tel 602 8972
ruum C206

Jelena Mirt

vene keel 5.B, 5.C, 6.C, 6.S klass

Kadi Saa

logopeed (lapsehoolduspuhkusel)

Kadri Taim

personalitöötaja
ruum G118

Kai Tanni

kehalise kasvatuse õpetaja 1.A, 1.B, 4.A, 4.B, 4.C, 5.B, 5.C klass, akrobaatika ja tantsulise liikumise ringi juhendaja
ruum B107

Kaia Vetevool

klassiõpetaja 4.A klass
ruum B105

Kaidi Klaas

klassiõpetaja 4.B klass, inglise keel 3.A, 3.B, 4.A, 4.C klass, ettevõtliku kooli meeskonna eestvedaja
ruum D202

Kaire Rikolas

asjaajaja
tel 53 33 0853
ruum A208

Kaisa Innos

klassiõpetaja 1.S klass
ruum A105

Karoli Helia Kolk

klassiõpetaja 4.-6.S klass

Kärt Hallikas

abiõpetaja 3.B klass, pikapäevarühma õpetaja
ruum F112

Katre Vendel

käsitöö ja kodunduse õpetaja, aineõpetaja 7.R klass
ruum C206

Katrin Raaperi

inglise keel 6. klassid ja 4.B klass
ruum C206

Keit Reintam

inglise keel 4.A, 5.B, 5.C, 6. klass
ruum F204

Kerlin Takk

tavaklasside muusikaõpetaja (v.a 5.B), mudilaskoor
ruum A207

Kirsti Haug

klassiõpetaja 2.A klass, inglise keel 2.B klass, pikapäevarühma õpetaja
ruum C107

Klaire Sinisalu

klassiõpetaja 6.A klass, õpiabiõpetaja
ruum C207

Kreete Rõõm

klassiõpetaja 1.A klass
ruum C208

Kristi Kurist

klassiõpetaja 1.RE klass, käsitöö ja kodundus 5.A/5.SR klass, VEPA mentor, kooliaia meeskonna eestvedaja
ruum C105

Kristi Laving

klassiõpetaja 6.B klass, inglise keel 3.A klass
ruum E103

Kristiina Vigla

klassiõpetaja 5.LH klass
ruum C207

Kristin Tiiman

abiõpetaja 1.A, 1.B klass, pikapäevarühma õpetaja
moodulmaja

Kristina Markii

klassiõpetaja 4./8.TH klass, keraamikaringi juhendaja
ruum B106

Lars-Erik Tiitre

abiõpetaja ja tugiisik 4.C, pikapäevarühma õpetaja
ruum D202

Leelo Tiisvelt

direktor
tel 602 8970

Liina Lüütsep

koolipsühholoog (lapsehoolduspuhkusel)
ruum E212

Liina Savolainen

kommunikatsiooni- ja huvijuht
tel 59 19 9083
ruum E106

Malle Rätsep

abiõpetaja 2./4./7./8.T klass, järelevastamise õpetaja, pikapäevarühma õpetaja, HEV pikapäevarühmade koordinaator
ruum B207

Mare Müürsepp

klassiõpetaja 5.B klass, eesti keel, kirjandus, ajalugu 5.C klass, vene keel 6.A klass, hoolekogu liige
ruum A206

Margit Šein

klassiõpetaja 4.-6.SR/E klass, tervisemeeskonna eestvedaja, hoolekogu liige
ruum B205

Mari Kauber

klassiõpetaja 5.C klass, matemaatika 6.C klass, haridustehnoloog
ruum E106

Mari Täht

klassiõpetaja 2./4./7./8.T klass
ruum G118

Marion Rannu

kehalise kasvatuse õpetaja 2.A, 2.B, 3.A/E, 3.B, 5.A, 6.A, 6.B, 6.C klass, akrobaatika ja tantsulise liikumise ringi juhendaja
ruum E203

Merili Johanson

koolipsühholoog
ruum B206

Merilin Kõre

klassiõpetaja 5.A klass, loodusõpetus, kunst 5.B klass, ajalugu 6.C klass

Merle Västra

näiteringi juhendaja
ruum C108

Michelle-Natali Omeljantšuk

klassijuhataja 7.R klass, vene keel 6.B klass, draamaõpetus 3.-8. klass, tugiisik
ruum A108

Mihkel Allikmäe

klassiõpetaja 3.E klass, eriklasside kehalise kasvatuse õpetaja
ruum C206

Mirjam Mätlik

inglise keel 5.A/5.SR, 6. klass
ruum G2

Ninel Sild

sotsiaalpedagoog
tel 602 8985
ruum C206

Olivia Nõgisto

inglise keel 4.B, 4.C, 5.A., 6. klass, kunst 6.A, 6.C klass
moodulmaja

Pille Kuuskmäe

abiõpetaja 3./5./7.TU klass, pikapäevarühma õpetaja
ruum E102

Pille-Riin Pukspuu

klassijuhataja 6.H, abiõpetaja, ajaloo, kunsti ja matemaatika õpetaja
ruum F104

Priit Palomets

tehnoloogiaõpetus 4.-8. klass/ lisaõpe, fotograafiaringi juhendaja
ruum A110

Raido Rahumägi

administraator
tel 51 99 2151 (kooli üldtelefon)
ruum G118

Raimond Einer

poiste kehalise kasvatuse õpetaja 4.-6. klassid
ruum A106

Reilika Arrosaar

klassiõpetaja 3.B klass, informaatika ja kunst 7.-8.H klass/ lisaõpe, pikapäevarühma õpetaja
ruum C106

Roosika Kann

klassijuhataja 6.C klass, abiõpetaja 3.A/E, 6.C klass, näiteringi juhendaja
ruum B207

Siim Jürimäe

abiõpetaja ja tugiisik 5.B klass, IT-tugi, pikapäevarühma õpetaja, portreekunsti huviringi juhendaja
ruum D202

Siiri Alamaa

õppejuht
tel 602 8980

Siret Sivonen

abiõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)
ruum A205

Tea Reinberk

klassiõpetaja 2.B klass, eesti keel 4.C, 6.SR klass
ruum C206

Tiina Lehismäe

inglise keel 4.-8. klass/ lisaõpe
ruum E102

Tiiu Rikolas

eesti keel ja inimeseõpetus 6.H klass, tööõpe, kehaline kasvatus ja rütmika eriklassid
ruum B106

Triin Hallik

klassiõpetaja 4.C klass; matemaatikaõpetaja 6. klass, matemaatika huviringi juhendaja, KIVA meeskonna eestvedaja
ruum A206

Ursula Zimmermann

abiõpetaja 4.-6.SR klass
ruum F206

Virve Maasik

eesti keel, kirjandus 6.C klass, eesti keel, matemaatika, ajalugu 7.-8.H klass/ lisaõpe, õpiabiõpetaja

Randvere Kool Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4, Randvere küla 74016 Viimsi vald Harju maakond. Registrikood 75038807, E-Post randverekool@randverekool.edu.ee