Randvere kooli koolivormi tootja on OÜ Norrison (www.norrison.ee, tel. 6552 911, info@norrison.ee).

Koolivorm on soovituslik.

Piduliku koolivormi elemendid on hall vest (poisid), hall pihikseelik või vest (tüdrukud), valge triiksärk (poisid), valge pluus (tüdrukud), lips (poisid), seotav pael või lips (tüdrukud) ja tekkel.

Pidulikku vormi kannavad poisid tumedate pükstega. Tüdrukud võivad kanda tumedat seelikut, mida on võimalik tellida ka Norrisonilt.

Ettetellimisperiood:

    • 1. aprill kuni 26. juuni 2022, kättesaamine alates 22. augustist 2022.

>> Koolivormi ETTETELLIMISKESKKOND

 

1. klassi minevate laste vanematele – kuna klassid ei ole veel komplekteeritud, siis palume tellimisvormi märkida mistahes 1. klassi tähis (1. a, 1. b, 1. c). Augustis, kui koolivormid kooli jõuavad, komplekteeritakse need laste nimede järgi õigetesse klassidesse.

Ettetellitud koolivormid saadetakse kooli.

Mõõdutabelid: https://norrison.ee/et/content/6-moodutabelid

NB! Kudumeid on võimalik tellida vajadusel erimõõdulisi.

NB!  Neidude kleiti ning neidude džemperkleiti on võimalik tellida vaid läbi kooli (saata oma soov liinas@randverekool.edu.ee – ühe mudeli soovijaid peab olema vähemalt 5, siis saame teha tellimuse).

Norrison e-poest on võimalik soetada näomaski – minimaalne tellimuse kogus 3 tükki ja alates 10 maskilt tasuta kohaletoimetamine (pakiautomaati). Telli SIIN.

E-pood erinevate esemete tellimiseks avatud aastaringselt SIIN, kuid kõiki soovitud tooteid, suuruseid ei pruugi kohe saadaval olla, seega soovitame koolivormi ettetellimisperioodil ettetellimiskeskkonnast tellida. E-poe tellimused saab kätte pakiautomaadist.

     Koolivorm_2.a_2017

 Randvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee