Randvere kooli koolivormi tootja on OÜ Norrison (www.norrison.ee, tel 6552534, info@norrison.ee).

Piduliku koolivormi elemendid on hall vest (poisid), hall pihikseelik või vest (tüdrukud), triiksärk (poisid), pluus (tüdrukud), lips (poisid), seotav pael või lips (tüdrukud) ja tekkel.

Pidulikku vormi kannavad poisid tumedate pükstega. Tüdrukud võivad kanda ka tumedat seelikut, mida on samuti võimalik tellida Norrisonilt.

Ettetellimisperioodid:

27. aprill – 26. juuni, toodete kättesaamine augusti lõpus (kuupäev keskkonnas).

27. august – 20. september, toodete kättesaamine novembri alguses (kuupäev keskkonnas).

Tellimused saadetakse kooli või pakiautomaati vastavalt kokkuleppele kooliga.

Mõõdutabelid: https://norrison.ee/et/content/6-moodutabelid

NB! Kudumeid on võimalik tellida vajadusel erimõõdulisi. Ettetellimine garanteerib koolivormi olemasolu enne õppeaasta algust!

Tellimise ja ostmise üldinfo SIIN

E-pood erinevate esemete tellimiseks avatud aastaringselt SIIN

Koolivorm_2.a_2017