Randvere kooli koolivormi tootja on OÜ Norrison (www.norrison.ee, tel. 6552 911, info@norrison.ee).

Koolivorm on soovituslik.

Piduliku koolivormi elemendid on hall vest (poisid), hall pihikseelik või vest (tüdrukud), valge triiksärk (poisid), valge pluus (tüdrukud), lips (poisid), seotav pael või lips (tüdrukud) ja tekkel.

Pidulikku vormi kannavad poisid tumedate pükstega. Tüdrukud võivad kanda tumedat seelikut, mida on võimalik tellida ka Norrisonilt.

Sel aastal on vaid ÜKS ettetellimiseperiood:

  • 1. aprill kuni 26. juuni, kättesaamine alates 21. augustist.

Koolivormi ettetellimiskeskkond on SIIN

Ettetellitud koolivormid saadetakse kooli.

>> Mõõdutabelid

Koolivormi rõivaste suurusi on võimalik proovida alates 03.05.2021 Norrison OÜ salong-kaupluses aadressil Telliskivi 60/2, D-korpus, i-hoone. E-R kella 10.00 – 18.30 ja L kella 11.00 – 18.30, P suletud.

NB!  Neidude kleiti ning neidude džemberkleiti on võimalik tellida vaid läbi kooli (saata oma soov liinas@randverekool.edu.ee – ühe mudeli soovijaid peab olema vähemalt 5, siis saame teha tellimuse).

Norrison e-poest on võimalik soetada näomaski – minimaalne tellimuse kogus 3 tükki ja alates 10 maskilt tasuta kohaletoimetamine (pakiautomaati). Telli SIIN.

E-pood erinevate esemete tellimiseks avatud aastaringselt SIIN, kuid kõiki soovitud tooteid, suuruseid ei pruugi kohe saadaval olla, seega soovitame koolivormi ettetellimisperioodil ettetellimiskeskkonnast tellida. E-poe tellimused saab kätte pakiautomaadist.

     Koolivorm_2.a_2017

 Randvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee