Randvere kooli koolivormi tootja on OÜ Norrison (www.norrison.ee, tel. 6552 911, info@norrison.ee).

Piduliku koolivormi elemendid on hall vest (poisid), hall pihikseelik või vest (tüdrukud), triiksärk (poisid), pluus (tüdrukud), lips (poisid), seotav pael või lips (tüdrukud) ja tekkel.

Pidulikku vormi kannavad poisid tumedate pükstega. Tüdrukud võivad kanda tumedat seelikut, mida on võimalik tellida ka Norrisonilt.

Ettetellimisperioodid:

• 27. aprill kuni 26. juuni, kättesaamine alates 21. augustist.
  • 27. august kuni 20. september, kättesaamine alates 7. novembrist.

>> Koolivormi ETTETELLIMISKESKKOND

NB! 1. klassi minevate laste vanematele – kuna klassid ei ole veel komplekteeritud, siis palume tellimisvormi märkida mistahes 1. klassi tähis (1. a, 1. b). Augustis, kui koolivormid kooli jõuavad, komplekteeritakse need laste nimede järgi õigetesse klassidesse.

Ettetellitud koolivormid saadetakse kooli.

Mõõdutabelid: https://norrison.ee/et/content/6-moodutabelid

NB! Kudumeid on võimalik tellida vajadusel erimõõdulisi.

Norrison e-poest on võimalik soetada näomaski – minimaalne tellimuse kogus 3 tükki ja alates 10 maskilt tasuta kohaletoimetamine (pakiautomaati). Telli SIIN.

E-pood erinevate esemete tellimiseks avatud aastaringselt SIIN, kuid kõiki soovitud tooteid, suuruseid ei pruugi kohe saadaval olla, seega soovitame koolivormi ettetellimisperioodil ettetellimiskeskkonnast tellida. E-poe tellimused saab kätte pakiautomaadist.

Koolivorm_2.a_2017