Üritused

12.03.2015

Emakeelepäeva tähistamine koolis

Kolmapäeval, 11. märtsil tähistati koolis emakeelepäeva. Parimate keeleoskajate valimiseks võisteldi raskete sõnade kirjutamises. Igast klassist pani end proovile 5 õpilast. Parimad keeleoskajad on 1. klassides Mia Meribel, Rebecca ja Aleksandra; 2. klassides Mailen-Elen, Sten Kaspar ja Valter; 3. klassides Anniki, Karl-Andre ja Iiris; 4. klassist Catherine; 5. klassist Ralf Markus.

Rühmaruumides avati näitus kõige hoolsamini kirjutatud vihikutest.

Põltsamaa Ühisgümnaasiumi KEELETEO raames kirjutasid 1. ja 2. klasside õpilased ilusaid lauseid elust, maast, rahvast, sõprusest ja eesti keelest. Õpilased illustreerisid oma töö südamete ja rahvariidetriipudega. Meie kooli esindasid oma kirjutistega Sofia, Katariina ja Riko 1. klassist ning Mia Liis ja Sten Markus 2. klassist.

Aitäh kõigile osalejatele ning õpetaja Jane Pugile ja õpetaja Kaidi Klaasile.

Ilusat emakeelepäeva!