11.10.17

5.-6. klasside õpilased osalesid markeerimisprojektis PEATU, VAATA, VEENDU!

Randvere kooli 5.-6. klassid osalevad Maanteeameti ning Politsei-ja Piirivalveameti kampaanias PEATU, VAATA JA VEENDU!, mille eesmärgiks on juhtida õpilaste tähelepanu sõidutee ületamise ohutusele reguleerimata ülekäiguradadel. Liiklusõnnetuste statistika järgi on üheks riskigripiks just 8-14 aastased jalakäijad.

Kampaania ühe tegevusena viidi läbi markeerimisaktsioon, mille käigus märgiti ohtlike teeületuskohtade juurde kõnniteedele sõnum PEATU, VAATA, VEENDU!

Kõnniteede markeerimisele eelnes liiklusalane vestlus klassis ning õpilased kaardistasid koos õpetaja Alariga kooliümbruse ohtlikud kohad jalakäija seisukohalt. Ettepanekud markeerimiskohtadest kooskõlastati Maanteeametiga.

IMG_0900IMG_0901IMG_0903IMG_0905