17.04.18

Võõrkeelte päev

13.aprill ehk keeltepäeva üritus tõi kooli mitmed välismaalased, kes elavad, töötavad või õpivad Eestis. II kooliastme õpilased said kuulata põnevaid esitlusi Venemaa, Brasiilia, Hispaania, Itaalia, Hiina, Hollandi ja Ameerika Ühendriikide keele ja kultuuri kohta. Samuti õpiti nimetatud keeltes mõned sõnad ja väljendid ning kasutati omandatud teadmisi enda loodud plakatites, mängudes või kunstitöödes.
Inglise keele huvilistel oli võimalus ennast sel päeval proovile panna koolisisesel olümpiaadil, kus lisaks heale keeloskusele, tuli ka pisut nuputada. Neljandate klasside arvestuses leidsid ära märkimist järgmised õpilased: Mia Liisa, Matthias Rainer, Mirtel ja Mia Meribel. Viiendate klasside tublimad olid seekord Agnes, Daniel, Sten Kaspar ja Artemi. Kuuendate klasside õpilaste hulgas hiilgasid oma teadmistega Markus, Iiris Marie ja Andreas. Suur tänu peakorraldajale õpetaja Mirjamile kui osalejatele!
Keelkll91 Keelkll81 Keelkll61 Keelkll51 Keelkll41 Keelkll31 Keelkll21 Keelkll11