12.01.22

Raamatukogude aasta avamine Randvere raamatukogus

2022. aasta on kuulutatud raamatukogude aastaks. Sel puhul loeti üle-eestiliselt raamatukogudes ette eelmisel aastal enim laenutatud Eesti autorite teosest. Kõige rohkem jõudis kodudesse küll Mudlumi “Mitte ainult minu tädi Ellen” (laenutati 3500 korda), kuid kuna Randvere raamatukogu asub koolis, siis valis raamatukoguhoidja ettelugemiseks Piret Raua teose “Tobias ja teine b”, mis oli kõige rohkem koju laenutatud lasteraamat (4335 korral jõudis see kodudesse)!

2.a ja 2.b klassidele käis raamatut ette lugemas koolijuht Stanislav, kes ikka natuke pabistas ka, kuid kõik sujus kenasti – publik elas kaasa, 2. b klassi tunnis võeti lugemisjärg ka rõõmsalt üle.