Üritused

Kooliaasta lõpetamine ja aktused

Kooliaasta lõpetamine toimub kahel Randvere kooli lõpuaktused toimuvad 8. juunil:

Kell 10:00 – 1.-4. klassi ja eriklasside kooliaasta lõpetamine, millele järgneb klassijuhataja tund, jäätise söömine

Kell 12:00 – 5.-7. klassi, eriklasside kooliaasta lõpetamine ja 9h põhikooli lõpuaktus.

5.-7. klassi klassijuhataja tund, jäätise söömine toimub enne aktust, info saadab klassijuhataja. Eriklasside puhul täpsem info klassijuhatajalt.
9h lõpupeoga seonduva osas samuti täpsem info klassijuhatajalt.

Kooliaasta lõpetamine ja 9h lõpuaktus toimuvad koolimaja ees õues.

Kell 10.30-11.30 on kooliõuel Jätsiabi – kõigile õpilastele on 1 jäätis TASUTA ja klassi jäätised VÕTAB VÄLJA KLASSIJUHATAJA ning jagab laiali klassijuhataja tunnis.

Kel soov, võib taskuraha kaasa võtta ja osta jäätist veel ka lisaks.