Üritused

1. ja 2. klasside mõistatustepäev

5. veebruaril toimus koolis mõistatustepäev. 1. ja 2. klasside õpilastest koosnevad võistkonnad mängisid Mõistatuste kuldvillakut, kus teemadeks loomad, inimene, loodusnähtused, aiasaadused ja varia. Pead sai murda ka piltmõistatuste lahendamisega.

Parima rühmasisese koostöö ja teadmiste oskusliku kasutamise tulemusena selgusid võitjad: I koht Eliisbethja Sten-Erik (II A) ning Bianca ja Karmo (I A), kes kogusid 6500 punkti; II koht Dorel Lisett ja Agnes (II A) ning Aleksandra ja Martin (I A), kes kogusid 6300 punkti; III koht Märt ja Ott (II C) ning Rebecca ja Piia (I B), kes kogusid 6000 punkti.