Üritused

19.06.2020

2. b klassi põnev lugemisveerandtund

2019.aasta septembris, lastevanemate koosolekul, tegi õpetaja Reilika vanematele ettepaneku, mis võib olla alguses tundus ulmeline, aga sellest kujunes välja üks vahva traditsioon. Igal reede hommikul oli meil klassi ees lapsevanem, kes tutvustas lastele enda valitud raamatut. Koos sukeldusime põnevatesse seiklustesse… külastasime Leedit ja Lontut, trolle, Tom Sawyerit, sõbralikku hiiglast, onu Matit, Sannat, Imekaru, Kristiinat ja veel teisigi tegelasi ja seiklusrikkaid kohti. Mõned vanemad olid veel välja mõelnud vahvaid ülesandeid. Näiteks mängisime terve karuperega mänge, lugesime kokku kõik klassi õpilaste peres kasvavad õed ja vennad, siis joonistasid lapsed veel õpetajat pisikese beebina. Kas teadsite, juba siis olid õpetaja Reilikal roosad juuksed! Need toredad lugemishommikud andsid mõnusa lõppakordi nädalale.

Suur tänu 2.b klassi laste vanematele!