Üritused

04.10.2017

4. klasside ettelugemise võistlus

20. oktoobril tähistatakse Eestis ettelugemise päeva, mida juba mitmeid aastaid on Eesti Lastekirjanduse Keskuse eestvedamisel ära märgitud vabariikliku ettelugemise võistlusega 4. klasside õpilastele.

Viimsi valla eelvoor toimub 4. oktoobril Viimsi Raamatukogus. Randvere Koolist osalevad Emil (4.a) ja Mia Liisa (4.b). Võistluse võitja esindab Viimsi valda Harjumaa võistlusel Keilas.

Laste ja noorte kultuuriaasta puhul kannab üritus vahvat pealkirja „Kõik on kõige targemad”, mis pärineb Contra samanimelisest raamatust. Soovitusliku lugemisvalikus on erinevaid lugusid laste koolielust.

Lugem51