Üritused

Digikoristusnädal

Eesti Rohelise kooli programm kutsub õppeasutusi, õpilasi ja kõiki huvilisi osa võtma suurest digitaalsest koristusnädalast 23.-29.01.2023!

E-postkasti ummistavad reklaamid, sorteerimata tuhanded fotod telefonis ja pilves, rämpsu täis allalaadimiste kaust – kõlab tuttavalt?

Võtame 5 päeva jooksul ette seadmed tööl, kodus ja koolis ning korrastame enda digielu, kustutades ebavajaliku. Nii teeme heateo nii enda seadmetele, ajule kui ka keskkonnale!

Igal nädalapäeval ootab sind siin ürituses ees üks päevateema, mis annab teada, kust sel päeval digikoristada.

>> Lisainfo

>> Registreeri end või enda pere