Üritused

Digikoristusnädal

Kui koristustalgud on juba paljudele tuttavad, siis digikoristus ehk mitte nii väga. Eesti Rohelise kooli võrgustik kutsub õppeasutusi, õpilasi kui ka vanemaid osa võtma suurest digitaalsest koristusnädalast 25.-31.01! Ühine digikoristusnädalaga üksi, pere või sõpruskonnaga >> REGISTREERU SIIN!

Rohkem infot digijäätmete kohta (põnevaid lisalugusid, loenguid, videosid) avaldatakse Digikoristusnädala koduleheküljel.

Samuti on kõigil võimalus osaleda Telia Digikoristuspäeval, mis leiab aset 29. jaanuaril. Rohkem infot ja võimalus aktsiooniga liituda on >> siin.

Kuidas meie Digikoristusnädal läks, sellest kindlsti õigepea ka lugeda saate!