Üritused

Digiõppepäev 8. novembril

Randvere Kool korraldab 2018/19. õppeaastal 2.-6. klasside õpilastele kolm digiõppepäeva.
Esimene digiõppepäev toimub 8. novembril. Õpilased õpivad sellel päeval digivahendeid kasutades kodus. Õpetajad postitavad õppeülesanded lastele tuttavasse veebikeskkonda, jälgivad ülesannete täitmist ja annavad tagasisidet.
Digiõppepäeva eesmärk on aidata kaasa õppekavaga ettenähtud digipädevuste saavutamisele, toetada iseseisvalt töötamise oskust, ajaplaneerimist, oskust tegutseda vastavalt tööjuhenditele, arendada funktsionaalse lugemise oskust.
Õpetajad lähevad sel päeval töövarjuks erinevatesse Eesti koolidesse.