Üritused

Foorumteatri huviring alustab tööd!

Alates novembrist alustab Randvere koolis tööd foorumteatri ring.

Foorumteater on sotsiaalteatri üks alaliike, mis tegeleb vahetult ehk interaktiivselt inimesega. Tema tunnetega, mõtetega, rõõmudega, muredega. Foorumteater on justkui julguse õpetus. Ta aitab suure hulga tehnikate, mängude ning harjutuste abil foorumteatriga tegelejal jõuda mingite küsimuste või vastusteni. Meie tegevus käib läbi rõõmu, nalja ja naeru. Isegi kui tegu on teinekord tõsisemate teemadega. Kokku saades teeme lepingu käitumissoovidest ja arvestame iga ringis osaleja tunnetega.

Ringis paneme suurt rõhk üksteise mõtete kuulamisele, teineteisega arvestamisele ning loomulikult arenevad selle kõige käigus ka esinemisjulgus, esinemisoskus, oma mõtete väljendamise julgus, empaatiavõime ning lapsed saavad lihtsalt ennast kuskil välja elada. Nii emotsionaalselt kui füüsiliselt.

Ring alustab tööd 1. novembril ja on õpilastele tasuta.

Kohtume C-korpuse 2. korrusel igal teisipäeval kell 13.45-15.15 (1.-3.klassid) ja kell 15.30-17.00 (4.-6.klassid).

Huviringi registreerimiseks palun kirjutage aadressil kadi.jaanisoo@gmail.com

poster_foorumteater-page-001