Üritused

Matemaatikavõistlusmäng “Känguru” sel aastal siiski toimub!

Ja seda juba 25. korda!

Kõige olulisemad asjad:

* Kõik väikesed ja suured matemaatikasõbrad saavad oma matemaatikateadmised proovile panna Tartu Ülikooli teaduskooli viktoriinid.ee keskkonnas:

20. mai: 1.–2. klass (vanuserühm pre-ekolier), 3.–4. klass (ekolier)

21. mai: 5.–6.klass (benjamin)

* Mõlemal päeval on ülesannete komplektid avatud ajavahemikus 10.00 kuni 15.30. Lahendamiseks, vastuste sisestamiseks ja kontrollimiseks on osalejatel aega 1 tund ja 25 minutit. Iga õpilane võib osaleda vaid üks kord.

* Osaleda võivad kõik, ka need, kes veebruaris arvasid teisiti. Ning oodatud on osalema ka õpetajad.

* Tegu ei ole sel aastal võistlusega, vaid võimalusega ülesandeid lahendada.

* Oma tulemust ehk kogutud punktisummat näevad osalejad viktoriinid.ee keskkonnas. Üleriigilist tulemuste tabelit ei koostata ning võitjatele auhindu ei jagata. Küll aga loositakse välja hulgaliselt kängurumeeneid.

Kokkuvõtted tulemustest avaldatakse teaduskooli kodulehel. Ülesanded ja lahendused on Känguru lehel leitavad alates 11. juunist.

* 13. mail avatakse viktoriinid.ee keskkonnas nn testkänguru, mille käigus saavad õpilased vaadata ja proovida, kuidas Känguru 20.- 21. mail välja nägema hakkab.