Üritused

KiVa vestlusring lastevanematele

Head lapsevanemad!

Kutsume teid 24. septembril kell 18.00 kaasa mõtlema kiusamisennetuse teemadel!

Randvere koolis rakendatakse alates 2018. aastast KiVa kiusuennetusprogrammi. KiVa programmi abiga õpivad lapsed kiusamist ära tundma ning kiusamisjuhtumitele kohaselt reageerima

Kiusamine on kõigile sellega kokku puutuvatele osapooltele kahjulike mõjudega. Kuigi halbade asjaolude kokkulangemisel võib põhimõtteliselt iga laps sattuda kiusajaks või ohvriks, et tähenda see seda, et kiusamine peaks olema elu loomulik osa.

Iga lapse turvalise haridustee tagamisel on oluline roll kanda ka lapsevanematel, kuna lapsed võivad kiusamisega kokku puutuda nii koolis, trennis, kodu ümber ja ka kodus.

Tutvustame ka kevadel tehtud õpilasküsitluse tulemusi

Kohtumiseni 24. septembril aulas!

Teie kooli KiVa Tiim