Üritused

Kodusõppepäev

Sel õppeaastal on tuttavad digiõppepäevad asendunud kodusõppepäevaks ja nendest võtavad osa kõik klassid. Päeva eesmärk ei ole vaid digioskuste lihvimine, vaid õpilaste iseseisva õppimise oskuse, ajaplaneerimise ning vastutustunde arendamine.

Tavapäraseid kontakttunde ei toimu ning kõik õpilased õpivad iseseisvalt kodus. Õppeülesanded koos vajalike materjalidega edastatakse õpetaja poolt eelnevalt koolis või Stuudiumi kaudu.

Käesoleva õppeaasta kodusõppepäevad toimuvad järgmistel kuupäevadel – 11.november, 6. veebruar, 29. märts ja 9. mai.