Üritused

12.01.2023

Lastevanemate akadeemia 1. loeng teemal “Iseenda ja lapse emotsioonide juhtimine”

Alustame pika ettevalmistuse järel nn Lapsevanemate akademiaga juba järgmisel nädalal.
👉 Mis see on? Korraldame kooli poolt loengute/ töötubade/ vestlusringide sarja, mis on suunatud eeskätte lapsevanematele. Teemade ring saab sel õppeaastal olema lai, alates laste emotsionaalsest toetamisest kuni konfliktide lahendamiseni. Formaadiks kombinatsioon vestlusest-loengust-vastustest-küsimustest.
Koolitused on lapsevanematele tasuta.
Esimene üritus sellest sarjast leiab aset 12. jaanuaril, neljapäeval algusega kell 18.00 kooli aulas.
Sellel korral on esinejaks vanemlusmentor Tanel Jäppinen, töötoa/ kohtumise pealkiri “Iseenda ja lapse emotsioonide juhtimine”. Tanel keskendub järgmistele küsimustele:
– kuidas reguleerida enda emotsioone, kui laps “nuppudele” vajutab
– kuidas saada oma lapsele enesekindlaks ja võimekaks teejuhiks emotsioonide maailmas
– kuidas keerata emotsionaalsed ja keerulised olukorrad ümber selliselt, et need panustaksid positiivselt sinu ja lapse vahelisse suhtesse
– kuidas toetada igas vanuses last emotsionaalsetel hetkedel (olgu selleks viha, kurbus, pettumus, kaotus või ükskõik, mis muu emotsioon)
– kuidas arendada lapse võimekust iseseisvalt oma emotsioone juhtida
Rohkem infot esineja Tanel Jäppineni kohta: https://www.taneljappinen.com/
Kõik lapsevanemad, keda teema kõnetab, on väga oodatud!