Üritused

21.02.2023

Lastevanemate Akadeemia 2. loeng – “Mida peab teadma kunstist nimega läbirääkimised aastal 2023?”

21. veebruaril (teisipäeval), algusega kell 18.00 on teie ees läbirääkimisekspert, vabakutseline läbirääkimiste õpetaja Georg Merilo. Töötoa/ kohtumise pealkiri on “Mida peab teadma kunstist nimega läbirääkimised aastal 2023?”, ning fookus on praktikal: koheselt rakendatavad võtted, e-sõnavara läbirääkimiste tüüpsituatsioonide konstruktiivseks lahendamiseks, igapäevased olukorrad läbirääkimiste nurga alt.

Georg iseloomustab ennast ise nii: “Olen vabakutseline (al 2002) läbirääkimiste õpetaja, kelle unistus on Eesti kui esimene riik, kus kõik noored saavad koolis õppida läbirääkimiste kunsti. Olen oma kooli – Georg Merilo läbirääkimiste kool MTÜ – asutajana õpetanud 35+ koolis ja teist õppeaastat Tartu Ülikooli külalislektor. Kommertsis olen õpetanud Eesti maailmavallutajaid: Cleveron, Helmes, Nortal, Playtech jpt.”

Koolitus toimub A korpuse 1. korrusel klassiruumis A107.