Üritused

21.11.2019

Lastevanematele suunatud koolitus “Kuidas saada hakkama teismelisega”

21. novembril kell 17.30 toimub koolitus teemal: “Miks lapsed käituvad nii nagu nad käituvad?”

Koolituse käigus räägitakse lapsevanematele käitumise tagamaadest psühholoogi vaatenurgast. Seletatakse näiteks: Kuidas mõista oma lapse käitumise tegelikku sõnumit, mida ta teadlikult oma käitumisega ei teadvusta? Miks esinevad teismelistel käitumisprobleemid/sõnakuulamatus? Mis on müüdid ehk pigem täiskasvanu poolne ülereageering? Mis viib lapsevanema/õpetaja ja lapse/õpilase vahelise parema kontaktini? Koolituse läbiviija on Kärolin Kajalaid. Olete teretulnud!

NB! Koolitus toimub A-korpuse 2. korruse pesas!