Üritused

20.09.2019

Markeerimisprojekt: Peatu, vaata, veendu!

Juba neljandat aastat korraldab Maanteeamet koostöös Politsei-ja Piirivalveameti ning kohalike omavalitsustega koolide 4.-6. klasside õpilastele kampaania PEATU, VAATA JA VEENDU! mille eesmärgiks on juhtida õpilaste tähelepanu sõidutee ületamise ohutusele reguleerimata ülekäiguradadel. Liiklusõnnetuste statistika järgi on üheks riskigripiks 8-14 aastased jalakäijad.

Kampaania ühe tegevusena viiakse 2019. aasta sügisel kooliõpilaste poolt läbi markeerimisaktsioon, mille käigus märgitakse ohtlike teeületuskohtade juurde kõnniteedele sõnum PEATU, VAATA, VEENDU!