Üritused

08.06.2020

Oleme distantsõppel kuni õppeaasta lõpuni

Randvere kool on distantsõppel kuni õppeaasta lõpuni (8. juunini). Samuti on suletud raamatukogu ja spordisaal.

Alates 18. maist toimub kontaktõpe vaid lisatuge vajavatele õpilastele, kelle vanemaid on sellest teavitatud ja kes on andnud nõusoleku lapsel kontakttundideks koolimajja tulla. Õppetöö korraldamisel järgitakse kõiki vajalikke tervisekaitsenõudeid ja välja on töötatud Randvere kooli ajutised sisekorraeeskirjad, mis kehtivad nii koolitöötajatele kui õpilastele, kellel on luba koolimajja tulla.

Ajutised sisekorraeeskirjad leiab SIIT või koduleheküljelt Kõigile- Kooli dokumendid teema alt.

Õpikuid saab tagastada alates 1. juunist. Anname teada hiljemalt 27. mail, kuidas õpikute tagastamine võimalikult kontaktivabalt saab toimuma.

Püsime terved ja hoiame meele rõõmsana!