Üritused

05.06.2020

Õpikute tagastamine

Kooliõpikuid saab tagastada 1.-5. juunil kell 9-16 koolimaja fuajees asuvasse KiVa ruumi kastidesse (peauksest sisse astudes kohe paremal). Enne õpikute tagastamist peab laps veenduma, et õpikus on tema nimi ja klass. Õpikud tuleb kooli tagastada suletud kotis, soovitavalt paberkotis (oleme Roheline kool ja väldime võimalusel kilekottide kasutamist)- pane kõik tagastatud kooliõpikud ühte kotti ja sulge see klambri või teibiga.

Kui mõni õpik jäi enne eriolukorda koolimajja, siis sellele ise järele tulema ei pea- koolitöötaja kogub need klassidest kokku.

Täpsema info (millal, mitu ja millised õpikud lapsel tagastada tuleb) saadab klassijuhataja Stuudiumi kaudu.