Üritused

26.01.2017

Poiste ja tüdrukute maakondlikud joonistuspäevad

18. jaanuaril osalevad 2.-4. klasside poisid maakondlikul joonistuspäeval Loksa Gümnaasiumis. Seekordseks teemaks on “Bussid vanasti, nüüd ja tulevikus”. Joonistada võib nii suuri reisibusse kui ka väiksemaid busse ning kaubikuid, samuti kõikvõimalikke erilisi ning eriotstarbelisi busse.

26. jaanuaril võtavad 2.-4. klasside tüdrukud osa joonistamispäevast Harmi Põhikoolis. Tüdrukud joonistavad teemal “Tuhkatriinu – kõige paremate tüdrukute hüüdnimi maailmas”.

Eelnevalt toimuvad klassisisesed joonistamised, mille käigus selgub see õpilane, kes kooli esindama läheb. Igast klassist saab osa võtta 1 poiss ja 1 tüdruk.

Pildil 2015. aasta joonistajad.