Üritused

14.11.2016

Programmeerimisvõistlus Viimsi progeja 2017

Teadmiskeskus Collegium Eruditionis kutsub osalema programmeerimisvõistlusel Viimsi progeja 2017 – kood on põnev ja kasulik.

Võistluse lähteülesandeks on muuta programmeerimise abil õppimine või õpetamine põnevamaks, kasutades erinevaid keeli/keskkondi (Scratch, Javascript, Python jne).  Pogrammeerida tuleb töötav mäng, programm või äpp, mida õpilane saaks kasutada uute teadmiste omandamiseks, õpitu kinnistamiseks või mis oleks abiks õpetajale tunni huvitavamaks muutmisel.

Reeglid:

•          võistlus toimub kolmes vanusegrupis: I-VI klass, VII-IX klass ja X-XII klass;
  •          osaleda võib individuaalselt või meeskonnaga (kuni 3 liiget ja ei pea olema ühe klassi õpilased);
  •          töö tuleb üles laadida hiljemalt 16. veebruaril 2016 kell 18.00 aadressile http://lingid.ee/viimsiprogeja

Võistlusele laekunud töid hindab žürii, kuhu kuuluvad tunnustatud IT-spetsialistid Tallinna Tehnikaülikoolist.

Auhinnad iga vanusegrupi parimatele ja kõigile osalejatele.

Toetaja: Energia Avastuskeskus, Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektroy, Haridus- ja Teadusministeerium, SA Eesti Teadusagentuur ja Viimsi vald.

Info Peeter Sipelgas peeter@viimsi.edu.ee