Üritused

Rahvusvahelise muusikapäeva kontsert

Kutsume kogukonda rahvusvahelisele Muusikapäevale pühandatud kontserdile Randvere koolimaja ees. Esinejaks on väga äge trio – RUSLAN ja RUTE TROCHYNSKYI ning ROBIN MÄETALU!
Ruslan Trochynskyi on Eestis tegutsenud 15. aastat ansambli Svjata Vatra eestvedajana, muusikuna ja muusikaõpetajana. Rute Trochynskyi on koos ansambliga Svjata Vatra esinenud alates viiendast eluaastast, kaasa teinud ansambli kahe viimase CD salvestusel ja kontsertidel. Rute õpib Tallinna Muusikakeskkoolis viiulit ja laulu. Robin Mäetalu on Saaremaalt pärit andekas kitarrist, kes ansambliga Svjata Vatra liitus 2019. aastal.
Kontserdi repertuaaris on eesti- ja ukraina rahvamuusikat, tuntud romantilisi lugusid ja muusikute värsket loomingut.
NB! Palume kontserdile tulles arvestada hajutamise nõudet!