Üritused

Randvere kooli heategevuslik jõululaat-kontert

8. detsembril toimub Randvere kogukonna traditsiooniline heategevuslik jõululaat-kontsert.
Kuna ilmataat detsembri alguseks meile imelist jõuluilma ei luba, siis toimub jõululaat-kontsert sel korral koolimajas sees. Usume, et suudame luua mõnusalt maagilise ja meeleoluka jõulumaailma ka koolimajja.

Sel aastal oleme otsustanud, et 50% müügitulust annetame Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule. Teise 50% osa üle otsustab müüja ise.

Kui soovid jõululaadale müüma tulla, siis >> registreeri end 5. detsembriks (kaasa arvatud).

Jõulukontserdi kava on peaaegu koos, kuid juba praegu saame öelda, et kontseril astuvad üles meie koorid, rahvatantsijad ja ehk ka mõned üllatajad.

Jälgi reklaami!