Üritused

Randvere Koolis kasvatati õpilaste kultuurikihti

Neljapäeval, 21. mail toimus Randvere Koolis klassikalise muusika kontsert. Kontserti käisid kuulamas kooli 4. ja 5. klassi õpilased. Kontsert oli pühendatud Pjotr Tšaikovskile tema 175. sünniaastapäeva puhul. Kontsedil esitati Bachi, Verdi, Chopini, Liszti ja loomulikult ka Tšaikovski loomingut. Lisaks muusika nautimisele räägiti õpilastele muusikute igapäevaelust ning tutvustati mõne helilooja elulugu. Lisaks sellelel näidati õpilastele, kuidas saab samu noote enda tahtmise järgi ellu äratada.

Kuulsate heliloojate loomingut esitasid Atlan Karp, Oksana Sinkova ja Ralf Taal. Atlan Karpi hääl pani terve saali kõmisema ja kõik tema esitatud lood olid enamgi kui suurepäraselt esitatud. Oksana Sinkova võitis kõikide südamed oma imelise flöödimänguga ning kui rääkida Ralf Taalist, siis saab öelda, et tema klaverimängu ajal ei suutnud mitte keegi ükskõikseks jääda. Kontsert lõpetati looga, mis pani vere käima ning süstis õpilastesse koolipäeva lõpuks energiat. Kontsert oli väga võimas ja saab öelda, et muusikud olid oma ala spetsialistid ning nautisid seda, mida nad tegid.

Uudise kirjutas Rebecca 5. A klassist.