Üritused

Rattamatk Haabneeme ja Viimsi kino külastus

Sõidame jalgratastega kolmes tempogrupis Haabneeme (8 km) ja külastame ühiselt Viimsi kino.

Peale kino sööme koolilõuna Viimsi koolis ja seejärel suundume ratastega Randverre tagasi.

Vanematele paneme südamele:

Kui lapsel jalgratast ei ole, aga on elektritõuks, siis ka sellega võib tulla, kuid palume lapsega veel üle rääkida järgmised teemad:
– elektritõuksid sõidavad samas tempos, mis viimase grupi “väledad” sõitjad!
– kindlasti kohustuslik kiiver ja rattalukk nagu teistel jalgratturitel
– elektritõuks peab olema TÄIS laetud kodus ja selliselt, et saab sõita Randverest edasi-tagasi Haabneeme ilma laadimata. Me ei hakka elektritõukse laadima Viimsi kooli juures, kus rattad pargile – ei ole sellist kokkulepet ega ka võimalust! Kui elektritõuks saab tühjaks, peab leidma vanem võimaluse see tagasi kooli juurde või koju tooma ning lapse peab ühistranspordiga edasi liikuma.

Üldised nõuded ja kokkulepped kõigile rattamatkas osalejatele:
– hea oleks, kui ratas oleks 20-24-tolline, siis suudab laps teistega paremini tempos püsida. Pikema praktikaga sõitjad saavad hakkama ka väiksemamõõdulisega, kuid üldine tempo võib langeda.
Kiiver on kohustuslik!
– jalgrattad paneme Viimsi Kooli juurde. Kindlasti on vaja rattalukku, et saaksime mitu ratast omavahel kokku panna (kinnitame kooli aia külge).
– kaasa võtta kindlasti isiklik veepudel!

Paluda vanematel kodus üle vaadata, et jalgratas oleks töökorras ja nõuetekohase rattavarustusega.