Üritused

Sõbrapäevanädal

Mis sõbrapäeva nädalal toimuma hakkab?

Kogu nädala jooksul:
💚 on meil koolimajas kahes kohas sõbrapostkastid, kuhu õpilased saavad oma sõpradele kirjad ja toredad sõnumid edastada. Postkastid asuvad H ja E korpuste administraatorite laudade juures. Tühjendamine toimub igal hommikul ning kirjad edastatakse saajateni.

💚 saavad õpilased osa võtta südametejahist. Õppejuhid peidavad igal hommikul koolimaja peale ära 5 südant, mille peal on kirjas üks nuputamisülesanne või küsimus. Need õpilased/ õpilane, kes selle leiab, õige vastuse mõtleb ning vastuse õppejuhtidele esitab, saavad ka pisikese auhinna. Julgustage lapsi otsima 🙂. Südametejaht toimub ka H korpuse majas.

💚 toimub ka stiilinädal. Ootame otsa võtma ka kogu kooli personali!
ESMASPÄEV: filmi/ multika tegelased
TEISIPÄEV: pidžaama
KOLMAPÄEV: punane / roosa/ lilla
NELJAPÄEV: naljakas koolikott
REEDE: 100-aastane mina

💚 toimuvad pikkade vahetundide ajal tantsuvahetunnid aulas. H korpuse õpilastel toimub tantsuvahetund iga päev 12.25-12.45. Ootame osalema ka õpetajaid!

💚 16.02 toimub 8.C klassi õpilaste Polina ja Delisa eestvedamisel koolidisko. Disko toimub vahemikus 18.00-21.00.