Üritused

13.05.2015

Südamlik emadepäev

Esmaspäeval, 11. mail tähistas Randvere kool emadepäeva ja kutsus selleks puhuks kogu Randvere sõbraliku kogukonna endale külla, et pakkuda vaatamiseks-nautimiseks üks südmalik vahva kontsert. Publikut rõõmustati laulude, tantsude, võimlemiskava, näitemängu, pillilugude ja luuletustega. Vahva oli see, et klassid esinesid täiskoosseisudes, kõigil, kes tahtsid, oli võimalus üles astuda. Täname südamest kontserdi peakorraldajat õpetaja Källi ja kõiki klassijuhatajaid, kes aitasid lastel esinemisnumbreid ette valmistada ja emadele kingitusi meisterdada. Aitäh, vahvad õhtujuhid Dorel Lisett ja Torm!