Üritused

Suur heategevuspäev Viimsis

Viimsi Vallavalitsus kutsub kõiki viimsilasi suurele heategevuspäevale, mille eesmärk on aidata Viimsisse jõudnud sõjapõgenikke.

Heategevusüritus “AEG OLLA KOOS” toimub juba 24. aprillil kell 12-15 vanal Haabneeme staadionil (Viimsi Rimi taga, Randvere tee 9). Kohapeal on võimalik teha annetusi.

Annetuse saab teha ka ülekandena: Viimsi Vabatahtlikud MTÜ, EE152200221065429191 (Swedbank)

🇺🇦 Koos Viimsis elavate ukrainlastega toimuvad Ukraina kevadpüha tähistamise töötoad.

🇺🇦 Heategevuspäeva juhib Ruslan Trochinsky. Laval musitseerivad Viimsi Muusikakooli õpilased, Oleg Pissarenko, Villu Veski, Arina Sesmij, Katerina jt.

🇺🇦 Kohapeal saab osta Ukraina ja Eesti köögi hõrgutisi, mida valmistavad Viimsi Vallavalitsuse ja Volikogu liikmed. Tulu läheb Viimsisse jõudnud sõjapõgenike abistamiseks.

Tule ise ja võta sõber ka kaasa!