Üritused

Suurõppus CREVEX 2023 tutvustus lapsevanematele

Head Randvere kooli õpilaste vanemad!

Esmaspäeval, 29. mail kell 18 toimub Randvere koolis suurõppuse CREVEX 2023 tutvustus, kuhu on kõik lapsevanemad oodatud.

Jagatakse õppuse raames toimuva kooli ulatusliku evakuatsiooni plaani ja räägitakse läbi olulisemad küsimused, mis seoses selle suurõppusega tekkinud on.

Info on saadetud ka Stuudiumi kaudu kõigile lapsevanematele, lisaks kontakt, kellele oma küsimused ette saata.

Päästeameti eestvedamisel toimub selle aasta septembrikuus suurõppus CREVEX 2023, milles mängitakse läbi suuremahulise keemiareostusega õnnetus Muuga sadamas. CREVEX23 eelnevalt on kohalikel omavalitsustel kohustus läbi viia osaõppused, mille raames mängitakse läbi Viimsi vallas suuremahuline evakuatsioon. Selle läbiharjutamiseks on plaanis septembris evakueerida Randvere kool võimalikult realistliku stsenaariumiga. Selleks kasutatakse valla ühistransporti ja korraldatakse kogunemiskoht koos vastuvõtuvõimekusega.