Üritused

Tallinna ja Harjumaa koolide kirjanduslik mälumäng 5.-7. klasside õpilastele

11.oktoobril toimub Tallinna ja Harjumaa 5.–7. klasside õpilastele mõeldud kirjandusmäng. Tegemist on igal aastal toimuva temaatilise mälumänguga, mida organiseerivad Eesti Lastekirjanduse Keskus, Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum ning NUKU teater ja muuseum.

Sellel aastal on fookuses maagia ja võluritega seotud raamatud: J. R. R. Tolkieni „Kääbik”, J. K. Rowlingu „Harry Potter ja tarkade kivi” ning James Krüssi „Timm Thaler ehk müüdud naer”.

Mälumängu eesmärk on tõsta laste lugemis- ja teatrihuvi ning erinevate ülesannete kaudu arendada mõtlemisoskust ja loomingulisust. See on hea võimalus veeta aega, saades uusi teadmisi nii teatri kui ka kirjanduse valdkonnast ning õppida meeskonnas töötamist.

Randvere Koolist osaleb 5. klasside võistkond koosseisus: Artemi (5.a), Sten Kaspar (5.a), Liisa (5.b), Märt (5.c), Valter (5.c).

Neid ootavad ees põnevad küsimused, ristsõnad ning loomingulisust nõudvad ülesanded.