Üritused

Tule kogukonnapäevale töötube tegema!

Hea Randvere küla pere!

5. novembril korraldame Randvere koolis kogukonna päeva, mille eesmärk on saada kokku, jagada kogemusi, teadmisi ja veeta mõnusalt aega! Selleks kutsun teid kõiki – lapsevanemaid, vanavanemaid ja kõiki teisi Randvere küla elanikke üles oma oskusi või hobisid jagama!

Nimelt 5. novembril kell 18-19 ootame teid Randvere kooli töötube läbi viima. Töötoad võivad olla alates toidu valmistamisest, kuni spordi või oma eriala/ ameti tutvustamiseni. Kõik ettepanekud on teretulnud!

Peale töötubade sessioone alates kella 19-st kutsume teid kõiki kooli võimlasse lastevanemate ja õpetajate vahelist korvpallimatši vaatama!

Võtke julgelt osa ja pange oma nimi, tegevus ja kontakt kirja siia: https://tinyurl.com/yyxmdlsg

Registreerimine on avatud 25. oktoobri õhtuni!