Üritused

Ühine rattamatk ja Viimsi kino külastus

Sõidame jalgratastega neljas grupis Haabneeme (8 km) ja külastame ühiselt Viimsi kino.

Peale kino sööme koolilõuna Viimsi koolis ja seejärel suundume ratastega Randverre tagasi.

Oluline info:

– sõidame VAID jalgratastega (lubatud ei ole tõukerattad, elekritõuksid,- rattad, trikirattad)

– hea oleks, kui ratas oleks 20-24-tolline, siis suudab laps teistega paremini tempos püsida. Pikema praktikaga sõitjad saavad hakkama ka väiksemamõõdulisega, kuid üldine tempo võib langeda.
Kiiver on kohustuslik!
– jalgrattad paneme Viimsi Kooli juurde. Kindlasti on vaja rattalukku, et saaksime mitu ratast omavahel kokku panna (kinnitame kooli aia külge).
– kaasa võtta kindlasti isiklik veepudel!

Paluda vanematel kodus üle vaadata, et jalgratas oleks töökorras ja nõuetekohase rattavarustusega.