Üritused

Vanemate üldkoosolek 30. septembril

Head vanemad!

Olete oodatud Randvere kooli vanemate üldkoosolekule, mis toimub videokoosolekuna Google Meet keskkonnas neljapäeval, 30. septembril kell 18.00.

Kuid vanemad, kellel ei ole võimalik interneti teel ühineda, saavad osaleda ka koolimajas kohapeal.

NB! Koolimajja saame lubada vaid 50 vanemat (aula puhul peame jälgima 50% täituvust), seega palume ette registreerida.

Koolimajja sisenedes palume tõendada oma nakkusohutust (läbinud vaktsineerimiskuuri või COVID-19 haiguse läbi põdenud või kuni 48 tundi varem teinud antigeeni kiirtesti või kuni 72 tundi varem PCR-testi, mille tulemus on negatiivne) ja kanda maski.

Samuti palume, et koolimajja tuleks vajadusel üks pere esindaja, et anda võimalus rohkematele peredele kohapeal osaleda.

Koosoleku päevakord:
1. Kokkuvõte 2020/21. õppeaasta õppe- ja kasvatustöö tulemustest.
2. Hoolekogu esinaise aruanne kooli hoolekogu tegevusele eelmisel õppeaastal.
3. Ülevaade KiVa tegevusest.
4. Alanud õppeaasta plaanid.
5. Hoolekogu kinnitamine.

Lingi üldkoosolekul osalemiseks ja kohapeale tulijate registreerimiseks saadame õigepea läbi Stuudiumi vanematele.