Üritused

Veebiseminaril “Nutikalt nutis: Vanema roll digiajastu noore suunamisel”

Hea Randvere Kooli lapsevanem!

Kiiresti arenevas nutimaailmas kannatavad laste tähelepanu- ja keskendumisvõime, sotsiaalsed oskused ja emotsionaalne toimetulek. Eriolukorra distantsõppe ning karantiini tingimustes on eriti oluline pöörata tähelepanu nii noore kui kogu pere digihügieenile.

Sellel neljapäeval, 7.mail kell 18.00 on Teil võimalus osaleda veebiseminaril “Nutikalt nutis: Vanema roll digiajastu noore suunamisel”
Räägime: probleemse digikasutuse ja -sõltuvuse väljakujunemist ja kuidas tegeleda juba ilmnenud probleemidega.

✅ Kuidas luua ja hoida sidet, et lapse edasine suunamine
digiseadmete kasutamise teemal võimalik oleks
✅ Milliseid võtteid kasutades saab laps/noor end ise aidata ja vanem kõrvalt toetada, kujundamaks mõistlikku ja arukat digiseadmete kasutamist;
✅ Miks osad inimesed jäävad rohkem sõltuvusse, milline roll selles on ajul ja inimsuhetel.
Veebiseminari viib läbi MTÜ Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskuse koolitaja, psühholoog ja pereterapeut Triin-Ketlin Siska.
Osaleda saavad esimesed 100 – võimalus reaalajas küsimusi esitada ja aktiivselt kaasa töötada, samuti on võimalus seminari kahe nädala jooksul (21. maini) järelkuulata.
Veebiseminaril osalemise lingi leiad Stuudumist Suhtlus alt.
#randvererohelinekool #tervisjaheaolu